Jarosław Kaczyński jak prezydent? Wyborcy są w szoku, przyznał sobie kolejny przywilej
Anna Maria Guziewska - 22 Grudnia 2018

Jarosław Kaczyński jak prezydent? Wyborcy są w szoku, przyznał sobie kolejny przywilej

Jarosław Kaczyński postanowił złożyć swoim wyborcom świąteczne życzenia. Niektórzy mówią: piękny gest. Inni zauważają, że po raz kolejny przywłaszczył sobie przywileje, które do tej pory należały do prezydenta. 

Jarosław Kaczyński oficjalnie - jest prezesem partii. Dziwi więc fakt, że w specjalnie przygotowanym materiale, przemawia do narodu. Dotychczas takie przywileje należały do pary prezydenckiej, później - premiera. W Internecie pojawiła się burza, która po raz kolejny wpłynie na wizerunek Prawa i Sprawiedliwości.

Co Jarosław Kaczyński powiedział w spocie świątecznym? Internauci w szoku, mówią o bezprawiu

Andrzej Duda może być wściekły. Po tym, jak ujawnił zakulisowe rozmowy z prezesem partii o ewentualnej reelekcji, teraz okazuje się, że prezydent nie tylko musi pytać o zgodę Kaczyńskiego, ale i ponownie został przez polityka zastąpiony. W najnowszym filmie, z pomocą którego prezes chciał złożyć życzenia swoim wyborcom, trochę przekroczył granicę, gdyż taki zwyczaj zwykle przysługiwał prezydentowi. - Miłych, rodzinnych, wesołych Świąt i jak najwięcej udziału w tej nadziei, w tej radości, którą przyniósł Chrystus. Chciałem też życzyć jak najlepszego Nowego Roku - powiedział Kaczyński przed kamerami. Później odniósł się do nieco bardziej promującego charakteru swojego przemówienia. - Ten, który mija, przyniósł wiele dobrych wydarzeń. Przyniósł piękne obchody stulecia odzyskania niepodległości. Przyniósł sukcesy, także sukcesy w dziedzinie ekonomicznej - chwalił PiS Kaczyński. Jak się okazuje serdeczności nie było końca, ponieważ raz jeszcze postanowił się odnieść do życzeń na nadchodzący rok. - Życzę, żeby ten rok kolejny przybliżył taką Polskę, jakiej wszyscy chcemy. Polskę silną, sprawiedliwą i dostatnią. I sprawiedliwą, jeszcze raz powtarzam to słowo, dla wszystkich - powiedział Kaczyński swoim entuzjastom.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Aleksander KwaśniewskiAleksander Kwaśniewski unika tego jak ognia! Kompromitujące fakty niszczą mu życieCzytaj dalej

Kaczyński wyciąga ręce po prezydenturę?

W Internecie natychmiast zrodziła się burza, która miała wywołać dyskusję wokół tego, jakie przywileje ma Jarosław Kaczyński. Wielu zauważa, że ten chciał "zastąpić" w obowiązkach prezydenta. - Takie cuda to tylko w Polsce!!.. Szeregowy poseł wygłasza orędzia do narodu i w dodatku mówi " ludzkim glosem" szkoda że same jak mało szczerze .... Fajna bombka z tym "PISem".. Tak się zastanawiam czy to jakieś specjalne przesłanie do narodu? - pojawiło się na jednym z forów. - Nadprezydent wyręczył zwykłego prezydenta i wygłosił swoje orędzie świąteczne. Mamy pewność, kto tu rządzi, niestety! - pojawiło się dalej. Internauci i opozycja pytają więc, w jaki sposób wystąpienie Kaczyńskiego może się spotkać z odpowiedzią innych. Wielu zauważa, że prezes PiS powinien oddać głos Andrzejowi Dudzie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. STRASZNA ŚMIERĆ partnera i ojca córki Martyny Wojciechowskiej!
  3. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani OSŁUPIELI widząc kim on jest
  4. Andrzej Duda podjął decyzję. Tak będą wyglądać nowe emerytury
  5. Agata Duda przeszła metamorfozę! Wygląda jak DODA 8 lat temu
  6. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
kinga dudaŻycie prywatne Kingi Dudy obdarte z tajemnic. Córka prezydenta zmaga się z paskudnym nałogiemCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News