Jarosław Kaczyński po ogłoszeniu II tury wyborów samorządowych wygłosił porażające słowa, które wstrząsnęły wszystkimi Polakami. Ludzie nie mogli uwierzyć w to, co słyszą.

Jarosław Kaczyński już niejednokrotnie szokował opinię publiczną podczas swoich wystąpień. Oczywiście wszyscy znamy te frazesy, kiedy to właśnie PiS przedstawiany jest jako ideał partii politycznej, która przede wszystkim dba o dobro państwa i obywateli.

Rzecz jasna ich poprzednicy i przeciwnicy polityczni pokazywani są jako niemalże zdrajcy narodu i najgorsze co spotkało Polskę. Teraz prezes PiS ogłosił kolejny sukces swojej partii, który budzi wiele wątpliwości.

Jarosław Kaczyński informuje o kolejnym sukcesie

Wyniki wyborów samorządowych bez wątpienia nie są zbyt optymistyczne dla partii prowadzonej przez Kaczyńskiego. PiS przegrało w większości kluczowych miast w naszym kraju, mimo że właśnie tam skupiał swoje największe siły. Co więcej, już podczas pierwszej tury wyborów jak na dłoni widać było, że PiS stracił gigantyczną ilość poparcia wśród Polaków.

Nie przeszkodziło to jednak prezesowi ogłosić kolejnego wielkiego sukcesu jego partii. Jednak wiele osób zastanawia się, gdzie Kaczyński widzi ten sukces? Co ciekawe, aktualne wybory mają być dobrą wróżbą dla aktualnego rządu na nadchodzące wybory parlamentarne, które odbędą się już w przyszłym roku.

– Chciałbym podziękować wszystkim którzy wzięli udział w tych wyborach, bo frekwencja była wysoka. Szczególnie dziękuję, tym którzy startowali z list Zjednoczonej Prawicy oraz tym, którzy na te osoby głosowały. To są twarde dane. Nasze zwycięstwo nie podlega żadnym wątpliwościom. Te wybory są bardzo dobrym prognostykiem przed wyborami do parlamentu. Fakty są jakie są. Prawo i Sprawiedliwość odniosło zwycięstwo – podkreślił prezes PiS.06

Przed kamerami Kaczyński zdaje się nie zauważać, że PiS poniósł absolutną klęskę, jeżeli chodzi o wybory w najważniejszych miastach w Polsce. W wielu z nich prezydenci zostali wyłonieni już podczas pierwszej tury, a druga tura wyłoniła kolejne miejsca, gdzie kandydaci PiS nie dali rady przejąć władzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Wassermann zmiażdżona? Najlepsze memy po przesłuchaniu Tuska

Co dalej z PiS?

Oczywiście ciężko oczekiwać, aby szef partii rządzącej głośno mówił, że przegrali wybory, ale w takiej sytuacji mile widziane byłaby, chociaż odrobina skruchy i przyznania się, że tym razem faktycznie nie do końca wszystko poszło po ich myśli. Dla wielu internautów jest to przejaw wręcz porażającej bezczelności.

Bez wątpienia wewnątrz PiS polityków czekają bardzo burzliwe dni, w których zostaną przedstawione wszystkie błędy, jakie zostały popełnione podczas dotychczasowych kampanii. W partii ma bowiem panować nastrój beznadziei i załamania. Jednak tego już kamery nie zobaczą, ponieważ według polityków w ten sposób wizerunek partii zostałby jeszcze bardziej podkopany.

Ciężko się dziwić ich obawom, ponieważ patrząc na poparcie dla PiS podczas ostatnich wyborów parlamentarnych, a aktualnych wyborów samorządowych widzimy diametralny spadek. Ten powinien dać partii rządzącej mocno do myślenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PKW właśnie podała SZOKUJĄCĄ frekwencję II tury wyborów!
  2. Idol prawicy podaje powód wybuchu epidemii Odry. Naprawdę to powiedział
  3. Mapa świata już nie będzie taka sama. Powstaje nowe państwo?!
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku i ich tajemnice. Poznaj samego siebie

Elżbieta Jaworowicz wolałaby o tym nie mówić. Szokujące kulisy jej programu

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.