Kaczyński w telewizji śniadaniowej. Będzie o "rodzinie, pasjach i życiu prywatnym"

Kaczyński w telewizji śniadaniowej. Będzie o "rodzinie, pasjach i życiu prywatnym" Źródło: youtube.com/ Portal wPolityce

Jarosław Kaczyński wystąpi w popularnym show. Polityk Prawa i Sprawiedliwości, który stara się unikać światła telewizyjnych kamer, zdecydował się na ocieplenie swojego wizerunku i zasiądzie jako gość w formacie śniadaniowym telewizji publicznej. Nie będzie brakowało anegdot z życia rodzinnego i prywatnego najważniejszego polityka w kraju,

Jarosław Kaczyński przez całe lata swojej kariery politycznej zdawał się być osobą, która za wszelką cenę dba o wizerunek silnego "męża stanu", który z wielką powagą traktuje powierzone obowiązki. Jak się okazuje, wybory do europarlamentu i jesienne elekcje sprawiły, że polityk potrzebuje ocieplić swój wizerunek tak, aby przekonać niezdecydowanych do zagłosowania na swoją osobę.

Żeby to uczynić, prezes Prawa i Sprawiedliwości pojawi się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie postara się zaprezentować swoją osobę w zdystansowanej od polityki formie. Czy to zagranie przekona wyborców do zaufania byłemu premierowi?

Jarosław Kaczyński wystąpi w TVP. Widzowie nie mogą doczekać się "Pytania na Śniadanie"

To, że politycy tuż przed wyborami próbują przykuć na siebie oczy wyborców, jest znane nie od dziś. Były prezydent Bronisław Komorowski próbował swoich sił choćby w show Kuby Wojewódzkiego, a Aleksander Kwaśniewski nie bał się występować z muzykami disco polo. Teraz Jarosław Kaczyński chce podłapać wzorce i zdecydował się przyjąć zaproszenie stacji, kierowanej przez jego partyjnego podwładnego.

Zapowiedź niespodziewanej wizyty Jarosława Kaczyńskiego w programie została wyemitowana tuż przed głównym wydaniem Wiadomości TVP, tak, aby każdy z widzów telewizji został zachęcony do jutrzejszego programu śniadaniowego telewizji publicznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP liczy na wielkie zyski

Nie da się ukryć, że zapowiedź programu, która obiecuje, że prezes PiS podzieli się szczegółami ze swojego prywatnego, rodzinnego życia jest co najmniej obiecująca. Uśmiechnięty, pełen dobrego humoru polityk bez wątpienia będzie ozdobą show, które od czasu zmiany kierownictwa w stacji nie cieszy się już tak dobrą sławą, jak w poprzednich latach.

Czy Jarosław Kaczyński przekona widzów do swojej całkowicie innej, rozrywkowej i pełnej wigoru formy? Możliwe, że widzowie, widząc w prezesie Prawa i Sprawiedliwości kogoś zupełnie innego przekonują się na własnej skórze, jaką tak naprawdę osobą jest polityk.

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyślenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

źródło: Pudelek

Następny artykuł