Waży się przyszłość Jarosława Kaczyńskiego! Pilne spotkanie PiS

Waży się przyszłość Jarosława Kaczyńskiego! Pilne spotkanie PiS

Dziś w godzinach popołudniowych rozpoczęło się istotne dla przyszłości PiS i jego prezesa spotkanie. Jarosław Kaczyński rozmawia obecnie ze swoimi najbliższymi współpracownikami, przygotowując swój następny krok.

Od ponad godziny przy ul. Nowogrodzkiej w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości trwa pilne spotkanie jego Komitetu Politycznego. Wraz z Jarosławem Kaczyńskim na istotne rozmowy przybyli Beata Szydło, Piotr Gliński, Marek Kuchciński, Joachim Brudziński, Ryszard Terlecki, Beata Mazurek, Elżbieta Mazurek i Antoni Macierewicz. Tematem spotkania jest najbliższa przyszłość partii, a co za tym idzie oczywiście jej lidera. Dziś zapadną kluczowe dla rządu i dla obywateli decyzje.

Jarosław Kaczyński ma ogromne oczekiwania

Spotkanie dotyczyć ma wyborów samorządowych i ostatecznej na nie strategii partii. Kandydatów PiS na niektóre samorządowe stanowiska znamy już od kilku miesięcy. Ewentualna porażka w wyborach, do których kampanię PiS prowadzi już od dłuższego czasu, może utrudnić Jarosławowi Kaczyńskiemu dalszą karierę polityczną. Polityk bardzo liczy na przejęcie z rąk opozycji kluczowych ośrodków miejskich i gmin. Niepowodzenie w jesiennych wyborach będzie ogromnym ciosem dla prezesa, którego plany przejęcie sporej część legną w gruzach. Niewykluczone, że w wypadku porażki, Kaczyński zdecyduje się odejść z zajmowanego stanowiska, a może nawet i polityki w ogóle. Wybory samorządowe 2018 roku zaplanowane są na przełom października i listopada. Polacy ruszą do urn prawdopodobnie 21 lub 28 października bądź 4 listopada. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Macierewicz ujawnia ogromny skandal. To działo się podczas wizyty premiera w PE
  2. Furia w PiS, fani przestraszeni! Najpierw WOŚP, potem Woodstock teraz Open’er
  3. Bestia w ludzkim ciele! Obciął łapy psa sąsiada żeby się zemścić za błahostkę
  4. Bella Hadid. Wraz z siostrą podbija świat mody
źródło: rmf24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News