Kaczyński przygotował ważne przemówienie. Uchylono rąbka tajemnicy o czym
Bartłomiej Chudy - 7 Grudnia 2018

Kaczyński przygotował ważne przemówienie. Uchylono rąbka tajemnicy o czym

Jarosław Kaczyński wygłosi dziś bardzo ważne przemówienie na spotkaniu najważniejszych polityków PiS. Rąbka tajemnicy uchylili marszałek Senatu Stanisław Karczewski i wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

Jarosław Kaczyński nie zwykł nader często, wyjąwszy intensywne miesiące kampanii wyborczych, zabierać publicznie głosu. Lider PiS nie jest częstym bywalcem sejmowej mównicy. Przed mikrofonem "produkują" się członkowie rządu i młodsi stażem posłowie partii.

Politycy PiS zapowiadają - Jarosław Kaczyński zabierze dziś głos w "ważnych sprawach"

Z doniesień mediów wynika jednak, że dziś Kaczyński "wyłamie się" od zasady. Zabierze dziś głos na spotkaniu najwyższego kierownictwa PiS. W rozmowie z radiową "Trójką" poinformował o tym marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Wspomniał o "wyjazdowym posiedzeniu klubu PiS", które rozpocznie się o godz. 17. Marszałek izby wyższej polskiego parlamentu skrótowo wyjawił do czego nawiąże prezes Jarosław Kaczyński w swojej mowie. - Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości zbiorą się na wyjazdowym posiedzeniu klubu. W spotkaniu klubu weźmie prezes ugrupowania Jarosław Kaczyński, a także premier Mateusz Morawiecki - czytamy na niezalezna.pl - O godz. 17 będzie bardzo ważne wystąpienie prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Ważne, bo będzie mówił o ważnych rzeczach - powiedział w radiowej "Trójce" Karczewski. Dopytywany o zakres spraw, które poruszy prezes odparł, że wystąpienie będzie dotyczyło "przyszłości kampanii wyborczej, ale nie zabraknie ogólnej refleksji o przyszłej polityce, o Prawie i Sprawiedliwości, o sytuacji w Polsce". Spodziewać możemy się więc istotnych odniesień o kampanii przed wyborami do europarlamentu (maj 2019). Patrząc na intensywność dyskursu prezes PiS powinien nawiązać do 500 plus, fiaska forsowanej przez rząd reformy sądownictwa i wielu innych aspektów, którymi żyją media, a za ich pośrednictwem Polacy. To najważniejsze sprawy, którymi żyje polska polityka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Maciej StuhrNa celowniku PiS: Gwiazdy, które naraziły się władzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Po to się spotykamy, żeby rozmawiać, żeby debatować - dodał lakonicznie marszałek Karczewski. Z kolei wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki wspomniał, że wyjazdowe posiedzenie PiS będzie "częściowo będzie dostępne dla mediów". Jeszcze dziś możemy więc spodziewać się istotnej relacji ze spotkania przedstawicieli partii rządzącej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński wstrzymał oddech! Są zatrzymani w sprawie największej afery w historii PiS
  2. Znaki zodiaku, które dostaną awans i PODWYŻKĘ!
  3. Kaczyński już się z tego nie wytłumaczy. Ta afera może zmienić wszystko
  4. Sąd zdecydował ws. konfliktu Wałęsy i Kaczyńskiego! Ostateczny wyrok
  5. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
skazaniZostali skazani na śmierć. Nie zgadniesz, o co poprosili na koniec!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News