Kaczyński ukrywa prawdziwą chorobę? Tajemnice PiS-u wyszły na jaw

Kaczyński ukrywa prawdziwą chorobę? Tajemnice PiS-u wyszły na jaw

Jarosław Kaczyński od prawie miesiąca przebywa w szpitalu. Oficjalnym powodem jego pobytu są problemy z kolanem. Przed kilkoma dniami szef PiS przeszedł operację stawu kolanowego. Pojawiają się jednak przecieki, z których wynikać może, że rzeczywisty powód hospitalizacji prezesa jest zupełnie inny.

Wielokrotnie pojawiały się już pogłoski o tym, że Jarosław Kaczyński nie trafił do szpitala tylko z powodu urazu nogi. Pierwszym argumentem, który za tym przemawiał, był fakt, że początkowo nie trafił on nawet na oddział ortopedyczny. Lider obozu rządzącego zameldował się początkowo w Klinice Gastroenterologii, Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych.

Jarosław Kaczyński ukrywa prawdziwą chorobę?

Jak donoszą media, to nie jedyny aspekt, który pozwala sądzić, że chodzi o inną chorobę, a nie jedynie uraz kolana. Po pierwsze zanim w szpitalu podjęto decyzję o operacji, Jarosław Kaczyński spędził tam ok. 3 tygodni. Tak długi pobyt może świadczyć o innych schorzeniach, które przeszkadzały w podjęciu decyzji o operacji. Druga sprawa jest taka, że Kaczyński nie może korzystać w pełni z dobrodziejstw placówki medycznej, która nastawiona jest na leczenie najważniejszych osób w państwie. Prezes PiS jest bowiem na specjalnej diecie. To dieta lekkostrawna, zalecana szczególnie osobom cierpiącym na różne choroby żołądkowe oraz po operacjach. Tylko że Kaczyński był na niej także przed zabiegiem. Czy to może oznaczać, że prezes partii rządzącej cierpi na inną chorobę, niż powszechnie się uważa? Pojawiały się w mediach głosy sugerujące, że Kaczyński ma raka, którego ukrywa przed opinią publiczną.

Kaczyński już po operacji. Kiedy wróci do polityki?

W rzeczywistości prezes PiS praktycznie nigdy z polityki nie zniknął. Cały czas jest aktywny, przyjmuje w swoim szpitalnym pokoju najważniejszych polityków PiS. Nie może jednak być tak aktywny, jak by chciał. Teraz już jest jednak po operacji. Kiedy wróci do pełni sił? Osoby z jego otoczenia, między innymi Adam Bielan, ale także Jarosław Gowin czy rzecznik partii Beata Mazurek mówią o kilku-kilkunastu dniach, ew. kilku tygodniach. Po operacji kolana z pewnością konieczna będzie długotrwała rehabilitacja. Zanim więc spotkamy Jarosława Kaczyńskiego aktywnie przemierzającego sejmowe korytarze, z pewnością musi minąć trochę czasu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Tak kochają posłowie PiS! Seksualny skandal w partii rządzącej
  2. Toruń: 4-latka przeszła przeszczep skóry. Po tym matka traktowała ją jak zwierze
  3. Afera na festiwalu w Sopocie! Kryszak na żywo zaatakował PiS
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News