Zdobył pomnik smoleński, potem zwrócił się do Kaczyńskiego. "Skończysz tę szopkę?"

Zdobył pomnik smoleński, potem zwrócił się do Kaczyńskiego. "Skończysz tę szopkę?" Źródło: yt.com/Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński został obrażony przez mężczyznę, który w oburzający sposób potraktował miejsce poświęcone pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej. Musiały interweniować służby, które znajdowały się na miejscu.

Jarosław Kaczyński otrzymał kolejny słowny atak ze strony osoby, która zachowała się w oburzający sposób na Placu Piłsudskiego w Warszawie. Zdarzenie to zszokowało wszystkich obecnych na miejscu ludzi, którzy nie mogli uwierzyć, że w tym dniu dojdzie do tak bezpośredniego zbezczeszczenia pamięci tragicznie zmarłych pasażerów TU-154.

Do zdarzenia doszło dziś, 10 maja w godzinach porannych, kiedy to na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego odbywały się uroczystości związane z kolejną miesięcznicą smoleńską. Na pomnik ofiar niespodziewanie wszedł pewien mężczyzna, głośno wykrzykując słowa atakujące prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Jarosław Kaczyński zaatakowany podczas uroczystości. Interweniowała policja

Jarosław Kaczyński jest bez wątpienia jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków w Polsce. Ogromna część społeczeństwa darzy go niechęcią, jednak równie wiele osób uważa go za męża stanu. Jednak tym razem atak, skierowany na prezesa PiS jest oburzający dla każdego człowieka, posiadającego wrażliwość z tego względu, że był związany z bezczeszczeniem pomnika poświęconego pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej.

Mężczyzna wszedł na pomnik i rozłożył biały transparent, zawierający obraźliwe słowa skierowane do prezesa PiS. Krzyczał ponadto hasła typu "Kiedy wreszcie skończysz tę szopkę? Dziewięć lat, kiedy przestaniesz oszukiwać ludzi? Gdzie jest wrak?" Bardzo szybko interweniowały służby, które miały za zadanie ubezpieczać całe wydarzenie związane z obchodami miesięcznicy. Sprowadziły mężczyznę na ziemię, a następnie dokonały zatrzymania. Niedługo później na Twitterze warszawskiej policji pojawił się komunikat:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Po 9:00 na Pomnik Ofiar Katastrofy Smoleńskiej wbiegł mężczyzna, rozwijając na jego szczycie transparent. Został on przez policjantów doprowadzony do jednej z komend. Czynności prowadzone są w kierunku art. 51 k.w. Oceną prawno-karną treści transparentu zajmie się prokurator - czytamy w komunikacie.

Podczas wydarzenia obecne było wiele osób z kręgu Prawa i Sprawiedliwości, jak Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki, a także wiele osób z zewnątrz, które przybyły na Plac Piłsudskiego, by wziąć udział w uroczystościach. Nie zabrakło także przedstawicieli mediów, którzy zarejestrowali całe to wydarzenie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Michał Szpak zakochany! Gwiazdor pierwszy raz: „To był właśnie ten strzał!”
  2. Edyta Górniak ścięła włosy! Wygląda jak 20 lat temu, na początku kariery
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole poadstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News