Specjalne orędzie Kaczyńskiego. Nie wszystkim się spodoba

Specjalne orędzie Kaczyńskiego. Nie wszystkim się spodoba

Jarosław Kaczyński najczęściej steruje poczynaniami swojej partii z drugiego rzędu. Prezes ostatnimi czasy zabiera głos niemalże wyłącznie podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Jednak w tak istotnym okresie zdecydował się skierować do Polaków kilka ważnych słów.

Jarosław Kaczyński zmagał się ostatnimi czasy z wieloma problemami zdrowotnymi. Nikt nie powiedział o tym głośno, ale upatrywano w nich powód oddalenia się prezesa PiS-u od mediów. Jednak tak doświadczony polityk bardzo dobrze wie, w jakim momencie powinien pojawić się w blasku reflektorów. Na profilach partii rządzącej w mediach społecznościowych pojawił się specjalny film, w którym kieruje do rodaków bardzo ważne słowa.

Jarosław Kaczyński w specjalnym orędziu

Jarosław Kaczyński postanowił wystosować kilka konkretnych słów w związku z nadciągającym okresem świąteczno-noworocznym. - Szanowni państwo, zbliżają się święta Bożego Narodzenia, za chwilę Nowy Rok. Chciałem państwu złożyć najserdeczniejsze, najlepsze życzenia. Miłych, rodzinnych, wesołych Świąt i jak największego udziału w tej nadziei, w tej radości, którą przyniósł ze sobą Chrystus. Chciałem też życzyć jak najlepszego Nowego Roku - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości. Jednak kolejna część jego wypowiedzi według wielu osób wybrzmiała bardziej jak manifest polityczny i zachwalanie dokonań partii rządzącej, niż prawdziwe życzenia. - Ten rok, który mija, przyniósł ze sobą wiele dobrych wydarzeń. Przyniósł piękne obchody stulecia odzyskania niepodległości. Przyniósł sukcesy, także sukcesy w dziedzinie ekonomicznej - dodał były premier.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jarosław Kaczyński bez mrugnięcia okiem recytuje kolejną część życzeń, w którym kilkukrotnie podkreślił, że sprawiedliwość jest jedną z tych domen, o które najbardziej będzie walczył ze swoimi współpracownikami z ław sejmowych. - Życzę, żeby ten rok kolejny spełnił jak najwięcej naszych nadziei, tych wspólnych i tych indywidualnych. By przybliżył taką Polskę, jakiej wszyscy chcemy. Polskę silną, sprawiedliwą i dostatnią. I sprawiedliwą, jeszcze raz powtarzam to słowo, dla wszystkich - zakończył. Niedługo po publikacji pod postem pojawiły się pierwsze słowa miażdżące prezesa partii rządzącej. - Nadal śpisz i się mścisz... Wiem Po Tobie już nic-wszak kończy się Twój ród. Ale MY Polacy żyjemy życiem swoim i dzieci. Tego nie zrozumiesz nigdy. Wstyd i jeszcze raz wstyd dla Polski za Pana zachowanie i niszczenie Polski. Szkoda, że tego nie przeczytasz - napisał internauta. - Miłych, wesołych, rodzinnych, szczęśliwych świąt" - powiedział człowiek bez cienia uśmiechu, który od wielu lat pozostaje w psychożałobie, zatruwając całą Polskę. To capo di tutti capi #układPiS... Ja mam tylko jedno skojarzenie... Wszystkim z #PiSmafia sprawiedliwych wyroków! - nawiązał do życzeń kolejny z twitterowiczów. ZOBACZ TAKŻE
  1. Wielka konsternacja w studiu, zgromadzonych wbiło w ziemię. Wszystko przez Rydzyka 
  2. Tragedia w rodzinie Borusewicza. Sejm pogrążony w żałobie 
  3. Morawiecki nigdy tego nie zapomni! Tysiące Polaków zatkało 
  4. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News