Cała Europa się śmieje! Orban wystawił Kaczyńskiego

Cała Europa się śmieje! Orban wystawił Kaczyńskiego

Miała być wielka polityczna przyjaźń na lata, a jest duży zawód. Viktor Orban w paskudny sposób wystawił prezesa PiS. Trudno powiedzieć, jak z tym zachowaniem poradzi sobie Jarosław Kaczyński, który tak bardzo wierzył do tej pory w lojalność Węgrów.

Jarosław Kaczyński nigdy nie krył poparcia i sympatii dla Viktora Orbana. Jednakże w tym momencie ich wzajemne, poprawne stosunki, mogą ulec zmianie całkowitej. To wszystko dlatego, że Węgier wystawił prezesa PiS.

Jarosław Kaczyński został zdradzony przez Orbana

Sytuacja Polski na arenie Unii Europejskiej nie jest najlepsza. Komisja Europejska ma do nas wiele zarzutów, m.in. o to, w jaki sposób PiS postępuje z Sądem Najwyższym. W tej sytuacji poparcie jest dla nas szczególnie istotne. Poparcie i lojalność. Tego drugiego zabrakło w przypadku Viktora Orbana. Chociaż do końca zapewniał Kaczyńskiego o swoim pełnym poparciu dla Jacka Saryusz-Wolskiego podczas głosowania nad wyborem Donalda Tuska na drugą kadencję przewodniczącego Rady Europejskiej, to na sam koniec poparł jednak największego wroga Kaczyńskiego. Podobno na brukselskich korytarzach głośno jest o tym, że "nie wypada głosować razem z Polską, bo z nami można więcej przegrać niż wygrać". Najwyraźniej te głosy przestraszyły Viktora Orbana na tyle, że postanowił on wyrzec się politycznej przyjaźni z prezesem PiS. Jak myślicie, co w tej sytuacji zrobi Jarosław Kaczyński? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Następca Kaczyńskiego” wpadł w FURIĘ. Zawiadomiono prokuraturę, to się źle skończy
  2. To pogrąży Macierewicza. Oto, co zrobił, gdy był ministrem
  3. Co na to Duda? Kaczyński przesądził o wyborach prezydenckich
  4. Prosty trik a uratuje Twojemu psiakowi zdrowie! Wystarczy 10 sekund
  5. Szczepionki – fakty i mity
Źródło: crowdmedia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News