Ile Kaczyński czekał na operację kolana? Będziecie w szoku

Ile Kaczyński czekał na operację kolana? Będziecie w szoku

Kiedy Jarosław Kaczyński wylądował w szpitalu, jego sprawą żyła cała Polska. Wszyscy martwili się stanem zdrowia prezesa PiS. Zastanawiacie się, ile musiał on czekać na operację chorego kolana? My znamy na to odpowiedź.

Prezes PiS dopiero co wyszedł ze szpitala i odpoczywa w swoim domu. Mimo wszystko, Polacy dalej żyją sprawą jego choroby. Wiele osób frapowało, dlaczego lider partii rządzącej tak długo był w szpitalu. Teraz minister Łukasz Szumowski zdradził, ile Kaczyński musiał czekać na operację kolana. Prezesowi bardzo dokuczało kolano, ale ponieważ w szpitalu był tak długo, to wiele osób martwiło się, czy aby na pewno tylko noga trzyma go pod opieką lekarzy. Wydawać by się mogło, że kto jak kto, ale Jarosław Kaczyński nie będzie musiał długo czekać na operację, a jednak.

Ile Jarosław Kaczyński czekał na operację?

- Wiem, że pan prezes na przyjęcie do szpitala czekał tyle, ile czekałby każdy pacjent z takim samym schorzeniem i w takim samym stanie, tj. stanie ostrym .(...) Jeśli sam będzie kiedyś chciał o tym opowiedzieć, będziecie państwo mogli zweryfikować moje słowa - zdradził minister zdrowia Łukasz Szumowski, który wciąż odwiedza prezesa w jego domu na warszawskim Żoliborzu. Kiedy Kaczyński wrócił do siebie, pod jego domem czekało mnóstwo dziennikarzy. Kiedy ich zobaczył, od razu powiedział: "dziękuję za zainteresowanie skromnym posłem". Widać prezes Prawa i Sprawiedliwości nie chce wcale korzystać z przywilejów, które najpewniej przysługiwałyby mu z racji pełnionej funkcji. Mimo wszystko, zastanawia fakt, że według informacji Super Expressu, normalny pacjent na taki zabieg, jaki przeszedł Kaczyński musi czekać 334 dni, czyli prawie okrągły rok. Prezes czekał zaś "jedynie" miesiąc. Coś tu się zdecydowanie nie zgadza. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński ZMIAŻDŻONY! O tych słowach mówi już cała Polska
  2. Nie mają dla niej litości. Marta Kaczyńska zrównana z ziemią
  3. Agata Duda pod ostrzałem! Nawet ksiądz jej nie odpuścił
  4. Zdruzgotana gwiazda M jak Miłość przerwała milczenie! „Strasznie cierpiał, to było ostatnie pożegnanie”
  5. Beata Kozidrak w okropnym stanie. Śmierć brata zburzyła jej świat
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News