Napiętnowali go jako kochanka Kaczyńskiego. Młody polityk wpadł w szał

Napiętnowali go jako kochanka Kaczyńskiego. Młody polityk wpadł w szał

Młody polityk nie wytrzymał po tym, jak nazwano go "mężem Kaczyńskiego". Autor tekstu w tygodniku "NIE" poszedł za daleko ze swoimi spekulacjami. Jarosław Kaczyński z pewnością również nie był zadowolony, gdy opowiadano o jego rzekomym bujnym życiu erotycznym. Kim jest jego domniemany kochanek?

Gdy w 1993 roku na łamach tygodnika "NIE" ukazał się kontrowersyjny artykuł o tytule "Mąż Kaczyńskiego", wszyscy zamarli. Nikt nie spodziewał się takiego skandalu, a już na pewno nie 22-latek, którego on dotyczył. Młody polityk, którego napiętnowano jako kochanka Kaczyńskiego, to... Paweł Rabiej.

Jarosław Kaczyński miał kochanka, a nawet męża? Sugestie z artykułu uderzyły w młodego polityka

Szokujący artykuł napisany został przez jednego z najbardziej kontrowersyjnych gejów w Warszawie, Jerzego Nasierowskiego. Dziś Paweł Rabiej ma 47 lat i jako doświadczony polityk bierze udział w kampanii wyborczej PO i Nowoczesnej. Artykuł sprzed lat został wyciągnięty i użyty przeciwko niemu. Dlatego on odważnie komentuje skandal sprzed lat. - Napisali o mnie tekst. Pamiętam zresztą ten dzień. Przyszliśmy z Ingą Rosińską do Sejmu, podeszła do nas Monika Olejnik, wtedy w Trójce, przytuliła i powiedziała: "Dlaczego oni to zrobili? Skandal straszny". Nie wiedziałem, o co chodzi. [...] Miałem 22 lata, to był jednak brutalny coming out. [...] To był opis mojego niby barwnego życia erotycznego. Sporo rzeczy wyssanych z palca. Ale źródłem była osoba, która mnie znała, więc był tam jakiś poziom prawdopodobieństwa. I na końcu była postawiona teza, że pisząc książkę o Mieczysławie Wachowskim, ja nakręcam tę całą akcją przeciwko Wachowskiemu, czyli przeciwko Wałęsie i to ja wprowadzam w błąd Jarosława Kaczyńskiego. A robię to jako osoba, która najwyraźniej z nim sypia. Taka była tam niedopowiedziana, zawoalowana sugestia. "Mąż Kaczyńskiego" - opowiadał w wywiadzie dla TVN24 Paweł Rabiej. Artykuł rozpoczął falę żartów na temat "męża Kaczyńskiego" a także spekulacji na temat orientacji Jarosława Kaczyńskiego. Teraz Paweł Rabiej, poseł partii Nowoczesna, odważnie przyznaje, że jest gejem, ale absolutnie zaprzecza domniemanemu romansowi z prezesem PiS. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skończyła się pewna epoka. Nie żyje kultowa dla kobiet postać
  2. Marta Kaczyńska z ogoloną głową?! To nie żart, ujawniono jej przeszłość
  3. Polscy politycy przerażeni! Polacy zdecydowali o ich losie
  4. Sygnały uspokajające i grożące! Mowa ciała psa zdradza wiele sekretów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News