Kaczyński pożegnał wczoraj najważniejszą kobietę swojego życia. Dramat prezesa PiS
Patryk Korzec - 17 Stycznia 2019

Kaczyński pożegnał wczoraj najważniejszą kobietę swojego życia. Dramat prezesa PiS

Jarosław Kaczyński właśnie przeżywa prawdziwy dramat, wczoraj bowiem żegnał najważniejszą kobietę swojego życia. Ostatnie dni dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości z pewnością nie były łatwe, osobista tragedia jednak może sprawić, że jeden z najważniejszych polskich polityków całkiem się załamie. 

Jarosław Kaczyński bez wątpienia jest najbardziej wpływowym polskim politykiem, który decyduje o większości aspektów życia politycznego w naszym kraju. Choć mężczyzna oficjalnie pełni jedynie funkcję prezesa partii PiS, wszyscy są świadomi, że tak naprawdę to właśnie jego zdanie jest decydujące we wszystkich decyzjach istotnych dla Polski. W ostatnich dniach zarówno Jarosław Kaczyński, jak i cała jego partia nie mają łatwego życia. Po tragicznych wydarzeniach, do których doszło podczas finału WOŚP w Gdańsku i kontrowersyjnemu wydaniu poniedziałkowych "Wiadomości" na TVP oraz cały PiS internauci wylali całe wiadro hejtu. Teraz okazuje się, że to nie jedyne zmartwienie prezesa partii - wczoraj żegnał najważniejszą kobietę w swoim życiu, a jego życie zamieniło się w dramat.

Jarosław Kaczyński żegnał wczoraj kobietę swojego życia

Wczoraj prezes Prawa i Sprawiedliwości wziął udział w niezwykle poruszającym i przykrym wydarzeniu. Właśnie minęło 6 lat od śmierci najważniejszej kobiety w jego życiu - ukochanej mamy Jadwigi. Jarosław Kaczyński najpierw obecny był na mszy świętej, a następnie tradycyjnie zdecydował się osobiście złożyć kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym tragicznie zmarłych Lecha oraz Marię Kaczyńskich i pozostałe ofiary katastrofy smoleńskiej. - Przyjeżdżam tutaj co rok 16 stycznia w takim duchu wdzięczności. Wdzięczności za to, że pamięć o mojej mamie, moim bracie jest tutaj podtrzymywana. Chciałem zapewnić, że póki tylko będzie taka wola tutaj w Starachowicach i póki ja będę miał odpowiedni zasób sił, to zawsze będę tutaj przyjeżdżał - mówił w swoim przemówieniu Jarosław Kaczyński. Jak podają media, we wszystkich uroczystościach brali udział również politycy PiS z województwa świętokrzyskiego oraz minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Janina GossWszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Prezes PiS przeżywa osobisty dramat

Śmierć matki była dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości ogromną tragedią, co wielokrotnie zresztą podkreślał w swoich przemówieniach. Bliskie mu osoby często twierdziły, że Jadwiga Kaczyńska była najważniejszą kobietą w jego życiu, a po jej śmierci Jarosław Kaczyński został niemalże całkowicie sam. Oprócz współpracowników oraz partii, która zdaniem wielu całkiem zastępuje mu rodzinę, prezesowi została jedynie bratanica, Marta Kaczyńska oraz jej dzieci. Nie ma on żadnej innej rodziny, nic więc dziwnego, że bezustannie stara się utrzymywać kontakt z córką zmarłego brata oraz jej rodziną, którzy stanowią dla niego oparcie.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Samotni rodzice mają problem z 500+. Ministerstwo nie chce płacić
  2. Nowe informacje o zagranicznym śledztwie nad katastrofą smoleńską. Opadają ręce
  3. Znieważył Jana Pawła II! Właśnie wpadł w ręce policji
  4. Ile waży Małgorzata Kożuchowska? Gwiazda uprawia nietypowy sport
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
 
Prezes PiSJarosław Kaczyński doświadczył w życiu wielu tragedii. Te są szczególnie bliskie jego sercuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News