Jarosław Kaczyński jest obecnie jednym z najważniejszych, najbardziej wpływowych polskich polityków. Prezes Prawa i Sprawiedliwości chętnie mówi o swojej pracy, unikając jednak tematu rodziny. Co ciekawe, całą prawdę na ten temat ujawniają prywatne SMS-y posła, które ujrzały właśnie światło dzienne.

Kaczyński stoi na czele ugrupowania rządzącego, stanowczo kierując jego działaniami. Nie od dziś mówi się o ogromnym wpływie, jaki ma wywierać zarówno na prezydenta Andrzeja Dudę, jak i rząd pod kierownictwem Mateusza Morawieckiego.

Jarosław Kaczyński prywatnie

Prezes PiS jak ognia unika jednak rozmów na temat swojej rodziny. Trudno się temu dziwić – polityk nigdy się nie ożenił, a jego brat oraz matka, niestety, nie żyją.

Najbliższą posłowi osobą pozostaje więc bratanica, Marta Kaczyńska. Jak przyznała prawniczka, łączy ją z wujem naprawdę silna więź.

Przypomnijmy, że Kaczyński pojawił się w ostatnim czasie na ślubie oraz weselu córki brata. Pomimo nie najlepszej sytuacji zdrowotnej, prezes PiS towarzyszył jej w tym niezwykle ważnym dniu.

Jaki jest Jarosław Kaczyński?

– „Cześć, piszę kontrolnie”. A stryj na to: „Twój tata też tak zawsze mówił” – opowiedziała Kaczyńska w rozmowie z mediami o prywatnych SMS-ach wymienianych z wujem.

Jak jednak twierdzą wyborcy, prezes PiS nie będzie zachwycony, że jego bratanica ujawniła, jak wygląda ich relacja. Sam Kaczyński nie wypowiada się bowiem raczej na tematy prywatne, stanowczo unikając ich od wielu lat.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Kaczyńska tuż przed porodem przeżywa dramat. To może zaszkodzić dziecku!

ZOBACZ TAKŻE: Najbliższa kobieta prezesa partii trafi do więzienia! Co na to wyborcy?

ZOBACZ TAKŻE: Desperacki ruch Andrzeja Dudy. Wszystko zostało nagrane

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie wstydu. Od 40 lat skazujemy psy na gehennę i straszną śmierć

Jarosław Kaczyński
Fot. Facebook
Marta Kaczyńska
Fot. Facebook/Marta Kaczyńska
Jarosław Kaczyński
Fot. Screen TVP Info

Czy lubisz Martę Kaczyńską?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

10 niezwykle wpływowych polityków, którzy nigdy nie wzięli ślubu [ZDJĘCIA]


Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiS

Zobacz również