To już jest za wiele, nawet dla nas. Majtki Kaczyńskiego podbijają internet

To już jest za wiele, nawet dla nas. Majtki Kaczyńskiego podbijają internet Źródło:

Jarosław Kaczyński po raz kolejny znalazł się jakiś czas temu w centrum ogromnego skandalu. Prezes PiS został oskarżony o przerobienie własnych zdjęć, aby skłamać w sprawie swego urlopu w górach. Co ciekawe, media postanowiły jednak porzucić już ten temat i zainteresować się... praniem polityka. Czy to jednak nie przesada?

Kaczyński od lat pozostaje wielkim miłośnikiem górskich wypraw. Głośno było o jego wyjazdach z Joachimem Brudzińskim oraz patriotycznych pelerynach, w których wspólnie spędzali aktywne wakacje w 2017 roku.

Gdzie Kaczyński pojechał na wakacje?

W tym roku minister spraw wewnętrznych pokazał nowe zdjęcia prezesa Prawa i Sprawiedliwości z urlopu w Beskidzie Sądeckim. Wielu internautów oraz polityków opozycji twierdziło, iż postać Kaczyńskiego została... wklejona na fotografie, aby zatuszować fakt pogarszającego się coraz szybciej stanu jego zdrowia. Brudziński bardzo szybko zdementował doniesienia, przez co media porzuciły ten kontrowersyjny temat. Postanowiły jednak zająć się garderobą Jarosława Kaczyńskiego oraz jego praniem.

Zadziwiający materiał polskich mediów podzielił opinię publiczną

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia wypranych ubrań prezesa Prawa i Sprawiedliwości, które zawieszono na barierce jego domu. Na fotografiach możemy zobaczyć swetry, spodnie, ale także bieliznę wpływowego krajowego posła. Chociaż wielu Polaków było wyraźnie rozbawionych materiałem jednego z portali, niektórzy stwierdzili, że jest to już przesadne zagłębianie się w życie Kaczyńskiego oraz nadmierne szukanie sensacji tam, gdzie jej po prostu nie ma. Czy zgadzacie się z podobnym twierdzeniem? Czy chcielibyście jednak zapoznawać się z podobnymi szczegółami życia posła?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Błaszczak wpadł w furię! Ujawniono jego największą porażkę
  2. Żona Giertycha wygląda jak supermodelka. Tak przepięknej kobiety dawno nie widzieliśmy
  3. Patryk Jaki załamany. Wszystkie jego marzenia przepadają
  4. Kaczyński nie wytrzymał! Ryknął śmiechem, burza w internecie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News