Ksiądz zszokował wszystkich. Podał datę śmierci Kaczyńskiego

Ksiądz zszokował wszystkich. Podał datę śmierci Kaczyńskiego

Według ustaleń mediów Jarosław Kaczyński wciąż nie przeszedł operacji kolana. Przeszkadza w tym infekcja, na którą cierpi prezes. Coraz więcej osób doszukuję się w jego stanie zdrowia znacznie większych problemów niż samo kolano.

Ksiądz Wojciech Pełka jest duchownym, który nie boi się wypowiadać na tematy polityczne. Znany jest z krytyki osób, które czuwały pod krzyżem przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Osoby tam przebywające wprost nazywał sektą. Jarosław Kaczyński wciąż przebywa w szpitalu i nie wiadomo kiedy wróci do czynnej polityki. 4 czerwca duchowny opublikował post, który według wielu tyczy się właśnie prezesa PiS.

Jarosław Kaczyński: ksiądz podał datę śmierci

- Data śmierci przypadnie na 15 sierpnia czy 11 listopada? Bo miejsce pochówku jakby oczywiste - pisze duchowny. 15 sierpnia przypada 98. rocznica Bitwy Warszawskiej, kiedy to wojska II RP powstrzymały marsz bolszewików na Europę. Natomiast 11 listopada to 100. już Narodowe Święto Niepodległości. Internauci za oczywiste miejsce pochówku wskazują Wawel. Post zamieszczony przez duchownego spotkał się z bardzo silną krytyką w komentarzach. Internauci krytykują go za życzenie śmierci Jarosławowi Kaczyńskiemu. Co prawda w treści zamieszczonej przez Wojciecha Pełka nie ma słowa o prezesie PiS, to patrząc na jego wcześniejsze wypowiedzi, powiązanie nasuwa się samo. - Następny który życzy śmierci PJK. Kolejny katecheta POpaprańców i zdrajców - pisze jeden z internautów. Czyżby Jarosław Kaczyński faktycznie walczył o życie? Głosy o jego tragicznym stanie zdrowia wciąż nie cichną. Wielu podejrzewa, że Kaczyński może wręcz cierpieć na raka. Wskazują, że duchowny może mieć dostęp do informacji ukrywanych przed opinią publiczną. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Czarnobyl się pali! Ogromne kłęby dymu, panika mieszkańców
  2. Dymisja w rządzie PiS! Początek drugiej rekonstrukcji?
  3. Kancelaria Prezydenta podała tragiczne wieści. Nie żyje wielka postać
źródło: natemat.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News