Krytykujesz Kaczyńskiego? Według Brudzińskiego jesteś głupkiem

Krytykujesz Kaczyńskiego? Według Brudzińskiego jesteś głupkiem

Jarosław Kaczyński w ostatnim czasie nie ma najlepszego wizerunku wśród Polaków. Teraz jego najbliższy współpracownik, Joachim Brudziński, wprost powiedział, co uważa o osobach krytykujących prezesa PiS.

Jarosław Kaczyński, mimo że nie pełni roli premiera ani prezydenta, to przez wielu uznawany jest za faktycznego kierownika polskiej polityki. Według zwolenników PiS Kaczyński jest odpowiedzialny za kierowanie rządem i podejmowanie najważniejszych decyzji, które dopiero później idą pod głosowanie w Sejmie. Już jako prezes partii rządzącej jest bardzo istotną osobą w świecie polityki. Jednocześnie Kaczyński jest bardzo mocno krytykowany za poczynania rządu PiS, które wielu osobom nie odpowiadają.

Jarosław Kaczyński: Brudziński o przeciwnikach prezesa PiS

Jarosław Kaczyński już niedługo wraz z Joachimem Brudzińskim będzie brał udział w spotkaniu z Matteo Salvinim, który jest szefem włoskiego MSW oraz wicepremierem. Spotkanie zostało zaaranżowane przez Brudzińskiego jeszcze w październiku 2018 roku podczas obrad ministrów spraw wewnętrznych w Lyonie. Nie da się ukryć, że wielu osobom nie podoba się fakt, że Kaczyński będzie brał udział w tego typu spotkaniach. Zważywszy na to, że sam nie zasiada w obecnym rządzie. Ostatnio Brudziński na Twitterze opublikował wpis, w którym wprost pisze, co uważa na temat osób niepopierających Kaczyńskiego. - Podczas spotkania G6 w Lyonie zaprosiłem Matteo Salviniego do Warszawy. Polska i Włochy to kraje zewnętrzne UE Frontex. Mamy wiele interesów gospodarczych, kulturalnych, społecznych. Atakowanie PJK za to,że spotka się wicepremierem Włoch jest dla mnie czystą głupotą - pisze Joachim Brudziński.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Tak mocne słowa padające z ust ministra względem Polaków mogą mieć ogromne skutki względem samego Brudzińskiego, jak i całej partii oraz rządu. Oczywiste jest, że nikt nie lubi, gdy się go krytykuje, jednak prezes PiS wydaje się szczególnie za tym nie przepadać. Internauci bardzo wyraźnie pokazali, co uważają o takim podejściu do tego, że każdy przecież może mieć swoje poglądy polityczne. - Głupi to bardziej jest ten, kto głosował na tę hałastrę. Nic tylko więcej i więcej chcą się nachapać pieniędzy. Mam nadzieję, że przegrają te wybory - pisze jeden z internautów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda chciał to ukryć? Skandal w Kancelarii Prezydenta
  2. To nie Morawiecki ani Kaczyński wybrali Andruszkiewicza. Szef KPRM ujawnia
  3. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
  4. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  5. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News