Takiego Kaczyńskiego nikt nie widział! Prywatne zdjęcie w sieci

Takiego Kaczyńskiego nikt nie widział! Prywatne zdjęcie w sieci Źródło: Fot. TVP

Jarosław Kaczynski to postać która kojarzy się przede wszystkim z władzą i bezkompromisowością. Okazuje się jednak, że nawet jeden z najważniejszych prezesów w Polsce potrafi pokazać swoją ludzką twarz. Sieć obiegło bardzo prywatne zdjęcie polityka.

Jarosław Kaczyński potrafi mocno dogryźć, o czym w ostatnim czasie przekonał się jeden z jego bliskich współpracowników. Prezes PiS-u mocno zrugał swojego podwładnego, Dominika Tarczyńskiego, za to, że ten odważył się wygłosić swoje zdanie podczas przemówienia na sejmowej mównicy. Jak się jednak okazuje, wódz Prawa i Sprawiedliwości potrafi być również miły dla swoich ludzi.

Jarosław Kaczyński i jego uroczy kiciuś. Słodycz w czystej postaci

Beata Mazurek to polityk przynależąca do Prawa i Sprawiedliwości. Ponadto kobieta pełni funkcję wicemarszałka sejmu oraz rzecznika PiS. Poza tymi ważnymi, politycznymi stanowiskami, Beata pełni w swoim życiu jeszcze jedną rolę - koleżanki samego prezesa Kaczyńskiego. To właśnie ona opublikowała w Internecie zdjęcie, które rozczuliło internautów. Prywatne zdjęcie wodza Jarosława, które jednocześnie nie jest dziełem paparazzi? Tak, to jak najbardziej możliwe. Pani wicemarszałek wstawiła na swoim profilu na Twitterze fotografię na której widnieje Jarosław i malutki kotek. Zwierze ma zaledwie kilka - kilkanaście tygodni, a jego umaszczenie jest wyjątkowo oryginalne. Czy to właśnie małe, puchate i białe łapki są tym, dzięki czemu na twarzy prezesa gości uśmiech? Wygląda na to, że tak.

Czyjego kota mizia Kaczyński? I co na to Fiona?

Jarosław Kaczyński ma już swojego prywatnego kota, a w zasadzie kotkę. Zwierze nosi imię Fiona, a sylwetkę najważniejszej kocicy w kraju można zobaczyć w oknie, w domu prezesa mieszczącym się na warszawskim Żoliborzu. Jak się okazuje, kotka ze zdjęcia jest pupilkiem jednej z działaczek Prawa i Sprawiedliwości. Wątpliwości rozwiał sam Jarosław.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - To kotka jednej z naszych młodych działaczek. Dałem jej imię Imka - oznajmił wódz. Jak widać młoda pani polityk musi mieć do prezesa ogromne zaufanie, skoro pozwala mu nawet na nadawanie imion dla swoich zwierząt. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że Fiona nie będzie mocno zazdrosna. Poniżej zamieszczamy rozczulającą fotografię Jarosława: Jarosław Kaczyński Fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Jasnowidz Jackowski o Kaczyńskim. Przerażająca przepowiednia o prezesie PiS
  2. Wicepremier PiS właśnie wkopał Kaczyńskiego! Cała Polska wstrząśnięta
  3. Co za wstyd! Rażące, hańbiące błędy na pomniku Lecha Kaczyńskiego
  4. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł