Ryszard Czarnecki o Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski

Ryszard Czarnecki o Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski Źródło: Screenshot z youtube.com/Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński jak Piłsudski? Tak stwierdził Ryszard Czarnecki podczas rozmowy w programie TVN24. Zarówno prowadzący, jak i późniejsi komentatorzy uważają wypowiedziane słowa za wyjątkowo absurdalne i kontrowersyjne. Internauci są rozbawieni do łez.

Jarosław Kaczyński w ostatnim wywiadzie został porównany do wybitnej postaci - do marszałka Józefa Piłsudskiego. Czy faktycznie jego dotychczasowa działalność, a także ostatnie głośne afery zasługują, aby posuwać się do tego typu stwierdzeń? Komentatorzy rozmowy, która miała miejsce w programie TVN24 mają wątpliwości... Niektórzy z nich są wyraźnie rozbawieni.

Jarosław Kaczyński jak marszałek Piłsudski?

W jednym z ostatnich programów TVN24 Ryszard Czarnecki zszokował wszystkich widzów, a także uczestników programu zaskakującym stwierdzeniem.

 - Jarosław Kaczyński jest jak Józef Piłsudski: dla siebie nic, dla Polski wszystko - powiedział w studiu TVN24.

Tego typu słowa są zdecydowaną przesadą. Sprawa zbulwersowała polityków opozycji, a także internautów. Postanowili oni skomentować nietypową i zaskakującą wypowiedź, która przydarzyła się w programie. Głos zabrała między innymi była premier.

- Jestem przekonana, że jedyna rzecz, która mogłaby łączyć w tej chwili Piłsudskiego z Kaczyńskim, to takie zapędy autokratyczne. Natomiast generalnie Piłsudski był osobą, która dbała o jedność narodu. W przeciwieństwie do prezesa PiS-u, który dzieli Polaków na lepszy i gorszy sort - skomentowała wypowiedź Ewa Kopacz dla TVN24.

Sytuacja rozbawiła także internautów, którzy nie oszczędzali w słowach.

- Po co wy takich ludzi w ogóle zapraszacie? Nic mądrego nie powie, a śmiać też się nie ma z czego - gorzko ocenił Ryszarda Czarneckiego jeden z internautów.

- Kaczyński na pewno zapisze się w historii, ale czy pięknie? Mam wątpliwości... - czytamy komentarz pod artykułem na TVN24.

- No tak, przecież to Święty i niewinny człowiek! Beatyfikować go za życia - drwi sobie ktoś inny.

- Kajdanowicz ledwo powstrzymał się od śmiechu, hahaha - zauważa rozbawiony użytkownik.

źrodło: Polityczek 

Następny artykuł