Jarosław Kaczyński jak gwiazdor rocka! Nie mógł odpędzić się od fanów

Jarosław Kaczyński jak gwiazdor rocka! Nie mógł odpędzić się od fanów

Jarosław Kaczyński ociepla wizerunek? Z nieprawdopodobnym widokiem mogli się spotkać Polacy na ulicach, gdy prezes PiS rozdawał autografy jak prawdziwa gwiazda rocka. Zbliżające się wybory samorządowe diametralnie odmieniły polityków.

Jarosław Kaczyński postanowił "wyjść do ludzi". Podczas spotkania z sympatykami rozdawał na ulicy autografy. Media szybko podchwyciły temat i ujęcie polityka podpisują hasłem: niczym gwiazda rocka! Czy to pierwszy krok zmierzający w stronę ocieplenia wizerunku?

Jarosław Kaczyński zmienił się przed wyborami samorządowymi?

Dotychczas niedostępny i oziębły, teraz chętniej rozmawia z ludźmi. Jarosław Kaczyński postanowił nieco ocieplić wizerunek. Podczas ostatniego spotkania ze swoją partią - na konwencji PiS prezes mówił, że działa głównie z myślą o obywatelach. Czy obywatele zauważyli dobre intencje sławnego prezesa? Wybory samorządowe odmieniły nie tylko Kaczyńskiego. Podczas konwencji PO dał się zauważyć prawdziwie szczery uśmiech przewodniczącego partii. Grzegorz Schetyna - niezmiennie rozradowany - uderzał w pomysły Prawa i Sprawiedliwości. Podczas spotkania obecna była także Barbara Nowacka, która...  odważnie pokazała nogi. Wśród polityków opozycji pojawił się także wybitny aktor Daniel Olbrychski, który wspierał polityków ścigających się z pomysłami rozwiązań dla Polski. W Jelczu-Laskowice Mateusz Morawiecki przybijał piątki obywatelom, pokazując, jak blisko przyszłych wyborców jest, bądź potrafi być. To spotkanie wśród mieszkańców zostało sfotografowane i umieszczone w kanałach social media PiS-u. Wyraźnie zaangażowany premier wyglądał na mocno związanego z suwerenem. Zapowiadał utworzenie nowych miejsc pracy, a także podniesienie poziomu życia Polaków. Obecnym rzucane pomysły spodobały się. Jednym z flagowych symboli walki o głosy w wyborach są spotkania z warszawiakami polityków walczących o fotel prezydenta stolicy. Rafał Trzaskowski odwiedza warszawiaków w mieszkaniach, gdzie słucha o codziennych problemach, z którymi się spotykają. Patryk Jaki organizuje wiece, mające na celu znieważenie dotychczasowych rządów PO. Wszystko po to, by zebrać jak największą liczbę głosów. Największą furorę na ostatnim odcinku, w przedwyborczym wyścigu, zrobił jednak Jarosław Kaczyński. A dokładniej - jego zdjęcia. Prezes PiS, rozdający autografy porównany został przez media i internautów do prawdziwej gwiazdy rocka. Jarosław Kaczyński Jarosław Kaczyński rozdaje autografy, źródło: PAP  1. Oskarżyli matkę Trzaskowskiego o współpracę z SB. Oburzeni nawet przeciwnicy
  2. Patryk Jaki krytykowany. Internauci oskarżają go o grę na uczuciach wyborców
  3. Morawiecki pierwszy raz pokazał siostrę! Zdjęcie robi furorę w sieci
Następny artykuł