Wyborcy PiS przerażeni. Fatalne wieści nt. zdrowia Kaczyńskiego

Wyborcy PiS przerażeni. Fatalne wieści nt. zdrowia Kaczyńskiego Źródło: Fot. YouTube/Prawo i Sprawiedliwość

Kaczyński Jarosław, najważniejszy polski polityk, jest obiektem niezliczonych spekulacji, a nawet wróżb i wizji. Znana tarocistka, która już w przeszłości poprawnie przewidywała losy polityków, zapowiedziała spore problemy prezesa PiS. Następny rok również dla innych polityków nie będzie łatwy.

Jarosław Kaczyński od czasu przejęcia przez jego partię władzy w Polsce stał się dosłownie najważniejszą osobą w państwie polskim. Jego współpracownicy nawet nie kryją tego, że ministrowie, a nawet szef rządu muszą liczyć się z jego zdaniem, które często bywa przeważające. Rok 2019 będzie dla całej Zjednoczonej Prawicy najtrudniejszym od czasu wyborów. To właśnie w tym roku odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego i do Sejmu IX kadencji.

Od dłuższego czasu PiS przestawia się na wyborcze tory, chowa niewygodnych polityków i zmienia narrację w kwestii stosunków z Unią Europejską. Dokonuje się nawet tak prostych zabiegów wizerunkowych, ja flaga UE na konwencji partii i bardziej "europejski" język.

Jarosław Kaczyński znów zachoruje?

Jedna z najbardziej znanych tarocistek Anna Kempisty wywróżyła dla "Faktu" przyszłość ważnych polskich polityków w tym Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS musi się przygotować na ciężką przeprawę przez następne 12 miesięcy. 69-letni polityk doświadczy w przyszłym roku kolejnych problemów zdrowotnych, ale Kempisty nie ujawniła, co dokładnie będzie mu dolegało. Nadejdą również spore kłopoty natury politycznej w postaci afer, w które uwikłane zostaną najważniejsze osoby w PiS.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sytuacja ma wymknąć się Kaczyńskiemu spod kontroli i doprowadzić do niemałego zamieszania. Pomimo tego Jarosław Kaczyński utrzyma władzę w swoich rękach.

Również Donald Tusk nie uniknie kłopotów

Największy przeciwnik Kaczyńskiego także otrzymał trudny scenariusz od Anny Kempisty. Przewodniczący Rady Europejskiej jej zdaniem powinien mieć się na baczności, ponieważ pojawią się osoby, które zechcą zniszczyć jego karierę. Ma dojść także do próby jego "rozliczenia", które ostatecznie nigdy się nie uda. Tusk ma mieć w przyszłym roku problemy także finansowe. Obecny szef RE ma nie podołać konkurencji w walce o kolejne unijne stanowisko. Zdaniem tarocistki Donald Tusk powinien również uważać na drogach, gdyż jej zdaniem czeka go kolizja w drodze na bardzo ważne spotkanie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Donald Tusk prosi o pomoc finansową. Ona musi wygrać z rakiem
  2. Co teraz zrobi Andrzej Duda? Cała Polska wstrzymała oddech
  3. Mateusz Morawiecki zniszczył mu życie?! Mężczyzna popełnił samobójstwo
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się zdziwić
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News