Kaczyński w szpitalu. Ktoś przebywa teraz w jego domu

Kaczyński w szpitalu. Ktoś przebywa teraz w jego domu

Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu od początku maja. Prezes PiS przeniósł się do niego z powodu poważnych problemów zdrowotnych ze swego domu na Żoliborzu. Jak się jednak okazuje, pod nieobecność polityka posiadłość nie pozostaje pusta.

Kaczyński boryka się od dłuższego czasu z chorobą kolana. Poseł miał już nawet przejść operację, która wzmocni go prawdopodobnie przed rozkręcającą się już kampanią wyborczą.

Jarosław Kaczyński: co się dzieje w domu polityka?

Kiedy jednak prezes Prawa i Sprawiedliwości pozostaje w szpitalu, jego dom zamieszkują wciąż ukochane koty. Chociaż bez wątpienia tęsknią za właścicielem, nie mogą narzekać na brak uwagi i opieki. Codziennie zwierzętami zajmują się bowiem ochroniarze Kaczyńskiego. Opieka nad ukochanymi zwierzętami nie kosztuje więc prezesa ani grosza. Mężczyźni codziennie przywożą kotom jedzenie oraz bawią się z nimi, aby nie czuły się samotne.

Wyjątkowi mieszkańcy domu Kaczyńskiego

Co ciekawe, fotoreporterom udało się w ostatnim czasie zauważyć w oknie domu prezesa partii rządzącej jednego z jego czworonogów. Zwierze z utęsknieniem wyglądało przez szybę, więc internauci bardzo szybko wywnioskowali, iż wyjątkowo brakuje mu opieki Kaczyńskiego. Warto przypomnieć, że szef Prawa i Sprawiedliwości słynie ze swego zamiłowania do zwierząt. Poseł okazuje je zarówno w życiu prywatnym, jak i podczas parlamentarnej pracy, kiedy to popiera projekty ustaw związanych z ochroną przyrody. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal w Sejmie! Tak posłowie traktują godło Polski
  2. Kaczyński ukrywa prawdziwą chorobę? Tajemnice PiS-u wyszły na jaw
  3. Tak kochają posłowie PiS! Seksualny skandal w partii rządzącej
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News