Polacy apelują do Kaczyńskiego. Sytuacja jest tragiczna
Malwina Kossela - 1 Czerwca 2018

Polacy apelują do Kaczyńskiego. Sytuacja jest tragiczna

Kiedy sytuacja jest naprawdę zła, Polacy apelują do władz. Tym razem to Jarosław Kaczyński musi wysłuchać obywateli, którzy naprawdę czują się bezradni wobec faktów.

Polacy są zrozpaczeni. Ceny benzyny i oleju napędowego są już tak wysokie, że dosłownie nie wiedzą, co mają z tym faktem począć. W zdecydowanie najgorszej sytuacji są kierowcy we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Najpopularniejsza benzyna bezołowiowa "95" kosztuje tam średnio 5,18 zł za litr. Do tego znalezienie stacji z ceną poniżej 5 zł graniczy z cudem. Dlatego w akcie rozpaczy, pojawiają się nawet apele, by coś zrobił z tym Jarosław Kaczyński.

Czy Jarosław Kaczyński nam pomoże?

Radny SLD Dominik Kłosowski wezwał nie tylko Jarosława Kaczyńskiego, ale również premiera Mateusza Morawieckiego do obniżenia akcyzy. - W sierpniu 2011 r. Jarosław Kaczyński mówił, że wystarczy obniżyć akcyzę, aby zmniejszyć cenę benzyny. Rząd ma narzędzia, aby zmniejszyć cenę paliwa. Wystarczy je wykorzystać. Wzywamy więc premiera Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego, który de facto kieruje państwem o obniżenie akcyzy. Akcyza to około 1,80 zł na litrze paliwa. Dlaczego nie obniżyć jej np. o połowę? Pozwoliłoby to zmniejszyć ceny do około 4 zł – apeluje do szefa PiS Dominik Kłosowski, miejski radny Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Reakcja lidera Prawa i Sprawiedliwości jest o tyle istotna, że według analityków, ceny paliwa mają dalej rosnąć, co zdecydowanie nie jest optymistyczną wizją na najbliższą przyszłość.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Tyszkiewicz przeżywa trudne chwile. Artystka nie chce się poddać
  2. Elżbieta Jaworowicz jest SKOŃCZONA?! Z tego się nie podniesie
  3. Jeden z najpopularniejszych seriali znika z anteny. Główna aktorka zniszczyła wszystko
  4. Wyznaczono miejsce pochówku Benedykta XVI
  5. Napił się i zasnął w bagażniku. Już się nie obudził
szydlo_premieKaczyński: Ministrowie oddadzą nagrody. Internauci żartują w najlepsze... [MEMY]Czytaj dalej
Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: gazetawroclawska.pl    
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News