Wszystko uchwycili z ukrycia na zdjęciu. Zdumiewające sceny z wnętrza pokoju Kaczyńskiego

Wszystko uchwycili z ukrycia na zdjęciu. Zdumiewające sceny z wnętrza pokoju Kaczyńskiego Źródło: youtube.com Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński mieszka w willi na warszawskim Żoliborzu, to jeden z najpilniej strzeżonych domów w Polsce. Super Express opublikował zaskakujące zdjęcie z wnętrza pokoju prezesa Prawa i Sprawiedliwości, ciężko uwierzyć w to, co widać na fotografii.

Jarosław Kaczyński pilnie strzeże swojego domu, to dla niego miejsce wolne od politycznych sporów i przepychanek. Prezes prawa i Sprawiedliwości mieszka w okazałej willi na warszawskim Żoliborzu, niedawno w sieci opublikowano zdjęcie z ukrycia, ukazujące zawartość jego witryny okiennej.

Jarosław Kaczyński mieszka na Żoliborzu w Warszawie

Tajemnicza willa, w której mieszka szef partii Prawa i Sprawiedliwości, to jedna z najbardziej strzeżonych posiadłości w kraju. Budynek znajduje się na warszawskim Żoliborzu, ale pomimo tak znanego lokatora nie należy do najbardziej zadbanych w dzielnicy. Od dawna pojawiają się głosy, że przydałby mu się remont. Sprawę skomentował nawet cioteczny brat Jarosława Kaczyńskiego.

- Na razie nie cieknie prezesowi dach, wszystko się trzyma! Zresztą Jarek nie przywiązuje do takich rzeczy najmniejszej wagi. On jest człowiekiem, który żyje troszkę wyżej niż my wszyscy, to jest człowiek-mózg, to genialny strateg. A może by i chciał by mu zrobiono jakiś mały remont domu z zewnątrz, ale jak mówię, Jarek nawet takich rzeczy nie zauważa – przekazał Jan Maria Tomaszewski w rozmowie z Super Expressem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław Kaczyński ma nietypową ozdobę w swoim oknie

Super Express opublikował właśnie na swoim portalu zdjęcia z wnętrza mieszkania Jarosława Kaczyńskiego. Fotografia, która zrobiona została z ukrycia przez Pawła Dąbrowskiego, prezentuje okno prezesa PiS. Okazuje się, że polityk na szybie umieścił podobiznę Matki Boskiej, a tuż obok swoje własne zdjęcie. 

Dzisiaj grzeje: 1.Mamy potwierdzenie, koronawirus w bardzo popularnym sklepie. Sanepid pilnie szuka klientów

2. Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty

3. Znika kolejny zakaz. Polacy długo czekali na tę decyzję

Zdjęcie pochodzi z okładki tygodnika "Wprost", który przyznał prezesowi PiS tytuł człowieka roku. Jak widać polityk ma duży sentyment do tego wyróżnienia, które otrzymał 15 lat temu. 


fot. Super Express

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kilkanaście osób rannych, w tym dzieci. Dramatyczne doniesienia z południowo-zachodniej Polski
  2. Robert Kubica powiedział o ciężarze z jakim musi się mierzyć. Szczere wyznanie kierowcy
  3. Tragedia w polskim mieście. Ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje b. minister
  5. Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka
  6. Kelner pilnie ostrzega. W restauracji pod żadnym pozorem nie zamawiajcie jednego dania, obrzydzenie bierze na samą myśl
  7. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  8. Królikowski szaleje z dziewczyną na wystawnych kolacjach. Wszyscy zwrócili uwagę na piękny pierścionek, aktorka od razu odpowiedziała
  9. Przykra wiadomość dla milionów Polaków. Wszystko okazało się dopiero po zakończeniu kampanii

Źródło: Super Express

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News