Nieoficjalnie: PiS wraca do tematu aborcji eugenicznej. Decyzja już zapadła

Nieoficjalnie: PiS wraca do tematu aborcji eugenicznej. Decyzja już zapadła Źródło: YouTube/TVP Info

Jarosław Kaczyński najprawdopodobniej obiecał, że po wyborach powróci temat aborcji eugenicznej. Jak można dowiedzieć się z nieoficjalnych źródeł, decyzja już zapadła. Nie wszyscy będą zadowoleni.

Jarosław Kaczyński zgodnie z tym, co twierdzą przedstawiciele jego partii na długo przed wyborami postanowił, że niezależnie od wyniku głosowania Polaków jeszcze raz pochyli się nad niesamowicie kontrowersyjnym tematem. Aborcja i jej zakaz wywołuje ogromne zainteresowanie polityków, obrońców życia, osób walczących o prawa kobiet, a przede wszystkim przyszłe matki. Nic zatem dziwnego, że słowa polityka wywołały prawdziwą burzę.

Jarosław Kaczyński już dawno podjął decyzję

Płód z wadami może doprowadzić do śmierci ciężarnej kobiety. Ponadto takie dziecko może samo umrzeć zaraz po porodzie lub przez całe życie nieprawidłowo się rozwijać. W trosce o życie kobiet przeciwnicy protestują przed zaostrzeniem ustawy aborcyjnej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak Jarosław Kaczyński, jak można dowiedzieć się z nieoficjalnych źródeł, już podjął decyzję dotyczącą powrotu do tematu aborcji eugenicznej. Najprawdopodobniej ze względu na większość w Sejmie w najbliższym czasie posłowie mogą się spodziewać prób zaostrzenia ustawy aborcyjnej.

Chociaż w kampanii wyborczej ochrona życia nienarodzonego nie była tematem podejmowanym przez prezesa partii PiS, to jak potwierdzają politycy powrót do tego tematu jest nieunikniony. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie, nikt jej nie znalazł. Przez lata dochodziła do siebie
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

W czasie przed wyborami w wywiadach, jako jedyny w temacie aborcji eugenicznej wypowiadał się Jacek Sasin. Zapewniał swoich wyborców, że jego partia w przyszłości chce doprowadzić do całkowitego zakazu aborcji eugenicznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Podwyżka DOPŁAT do wynagrodzeń w przyszłym roku. Wyniosą od 900 do 2000 złotych
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. 67-letnia kobieta urodziła córkę. Powiedziała, jak zaszła w ciążę, nikt nie chce jej uwierzyć
  4. Przez kilka lat po ślubie żyła w ciągłym strachu. W końcu znalazła genialny sposób na inne życie "bez tego bólu, krwi", nie każdy go pochwala
  5. Z ust noworodka zaczęła sączyć się piana. Lekarka odkryła straszny powód w pieluszce dziecka, szybko popędziła po pomoc

źródło: natemat

Następny artykuł