Do Kaczyńskiego podeszła mała dziewczynka i zaczęła z nim rozmawiać. "Ustawka jak za Gierka"

Do Kaczyńskiego podeszła mała dziewczynka i zaczęła z nim rozmawiać. "Ustawka jak za Gierka" Źródło: youtube/telewizja_republika/

Jarosław Kaczyński zjawił się ostatnio na Pikniku Rodzinnym w Chełmie, gdzie przybyło mnóstwo osób. Każdy z nich ciał choć przez chwilę porozmawiać z prezesem, by zadać nurtujące ich pytania. Niespodziewanie do polityka podeszła mała dziewczynka, która postanowiła coś wyznać. Wszystko zostało nagrane i trafiło do sieci.

Jarosław Kaczyński był niezwykle zdumiony, gdy usłyszał, co ma mu do powiedzenia mała mieszkanka Chełma. Prezes PiS nie zastanawiał się długo i szybko odpowiedział na jej słowa. Relacja z całej rozmowy obiegła media. Choć filmik spotkał się z wieloma przychylnymi komentarzami, nie pozostał bez tych bardziej krytycznych. 

Jarosław Kaczyński rozmawia z małą dziewczynką 

Na opublikowanym na Twitterze nagraniu widać, jak do Prezesa Prawa i Sprawiedliwości podchodzi nastoletnia dziewczynka i wyznaje, że w przyszłości chciałaby zostać chirurgiem. Polityk nie krył swojego zaskoczenia, jednak błyskawicznie odpowiedział na jej wyznanie. 

- Chirurgiem? To ciężka praca. Ale jak chcesz, to wspaniale. Niewiele kobiet jest chirurgami, ale trochę jest. Szczególnie jeśli chodzi o dziecięcą chirurgię - powiedział. 

Krótki film w mgnieniu oka obiegł prawicowe media, gdzie spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem. 

- Na #PiknikRodzinny w #Chełm Prezes rozmawiał z dziewczynką, która marzy, by zostać w przyszłości chirurgiem. Trzymajmy kciuki za spełnienie tego marzenia - czytamy na profilu PiS Zachodniopomorskie. 

Nie wszyscy byli przychylni. "Ustawka jak za Gierka" 

Mimo wielu pozytywnych komentarzy nie zabrakło tych, w których doszukano się drugiego dna. Głos zabrał między innymi polski radca prawny, Marcin Matczak, wyznając, że prezes, kierując swoje słowa do dziewczynki, pominął istotny szczegół. Chodzi o to, że dzięki zmianom wprowadzonym przez PiS jako chirurga może czekać ją wiele nieprzyjemności. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Dziewczynka mówi Prezesowi, że zostanie chirurgiem. Nie wie, że ma szansę pójść do więzienia za nieumyślny błąd lekarski, dzięki zmianom ustaw karnych, dokonanym przez rząd PiS. Pewnie dlatego Prezes mówi jej już teraz, że bycie chirurgiem to ciężka praca - czytamy we wpisie. 

O komentarz pokusił się również dziennikarz, Łukasz Warzecha, który w dosadny sposób zajął swoje stanowisko. 

- Z cyklu: tow. Gierek bawi się z ludem pracującym miast i wsi. Zastanawiam się, czy autorzy takich tekstów świadomie czy nieświadomie naśladują poetykę "Trybuny Ludu" z lat 70. - napisał na Twitterze.

screen/twitter/

  1. Legendarna aktorka miała tętniaka mózgu i wylew! Dopiero po latach ujawniła prawdę o swojej chorobie. Fani są w szoku!
  2. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  3. Tego nie wiedział prawie nikt. Kultowy Tadeusz Drozda spokrewniony jest z gwiazdorem serialu "Ranczo"
  4. Pojawiła się nowa teoria dot. śmierci Dawidka. Ekspert przedstawił tezę o nieszczęśliwym wypadku
  5. Ponure doniesienia znad polskiego morza. Babcia z wnuczkiem na rękach spadła z wysokości i uderzyła głową w beton
  6. Nikt nie zauważył niepokojących sygnałów ws. Dawidka. Zastanawiające słowa psycholog sądowej

Źródło: twitter 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu