PiS milczy, ale kuzyn Kaczyńskiego ujawnił jego prawdziwy stan zdrowia. W domu nie ma lekko

PiS milczy, ale kuzyn Kaczyńskiego ujawnił jego prawdziwy stan zdrowia. W domu nie ma lekko Źródło: youtube.com

Jarosław Kaczyński jest już po operacji kolana. Pozwolono mu wrócić do domu, a niedawno pod jego domem zauważono karetkę z dwoma ratownikami. Jaki naprawdę jest stan zdrowia prezesa?

Jarosław Kaczyński nie mówi głośno o tym, jak się czuje, nie robią tego również posłowie prawicy. Kuzyn szefa PiS stwierdził jednak, że zdradzi kilka szczegółów. Dzięki temu wiemy, co robi i jak czuje się prezes.

Jarosław Kaczyński niedawno przeszedł operację. Jak się dziś czuje?

Prezes PiS jest już po długim pobycie w otwockim szpitalu. Miał tam zapewnioną troskliwą opiekę, a przy łóżku czuwał m.in. jego kuzyn - Jan Maria Tomaszewski. Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg na kolano wymagający potem długotrwałej rehabilitacji. Czeka go jeszcze drugi, na drugie kolano, lecz prezes PiS nie przewiduje pojawić się na stole operacyjnym wcześniej niż po wyborach prezydenckich.

W związku z operacją Jarosław Kaczyński uzyskał aż 6-tygodniowe zwolnienie, by dojść do siebie i by "rozruszać" operowaną nogę. Koledzy z partii nie chcieli udzielać żadnych informacji o jego stanie zdrowia, lecz zrobił to kuzyn prezesa. Wiadomo, jak czuje się szef prawicy. Wieści z tak pewnego źródła są bezcenne, gdyż do niedawna wszyscy byli zaniepokojeni wezwaną do prezesa karetką pogotowia.

Prezes PiS jest odwiedzany przez wielu gości. Niedługo znów powróci do Sejmu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Posłowie PiS-u nieśmiało mówili, że spodziewają się, że być może prezes już w połowie grudnia zasiądzie w sejmowej ławie. O wiele się nie pomylili.

- Wszystko jest w porządku. Prezes już jest w pracy, ale nie na Nowogrodzkiej. Jednak pracuje cały czas z domu. Trzymam kciuki za jego szybki powrót na Nowogrodzką i za jego zdrowie - powiedział Jan Maria Tomaszewski. Okazuje się, że prezes się nie oszczędza i mimo ograniczonej zdolności do poruszania się, chce jak najszybciej wrócić do pracy, nawet jeśli ta miałaby być prowadzona "zdalnie" z domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Mariolkę z Kiepskich? Dziś wygląda tak pięknie, że zaniemówicie!
2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Wszystko wraca do normy. Wskazują na to chociażby wizyty polityków PiS. W ostatnim czasie dom Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu odwiedził dwukrotnie Mateusz Morawiecki, skromne progi przekroczył również minister zdrowia, Łukasz Szumowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę, fani ślą gratulacje. Ona i mąż długo czekali, ale w końcu się udało
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Gwiazda serialu "Ranczo" ma bardzo złe wiadomości dla fanów. Ujawnia kulisy nowych odcinków, widzowie będą zawiedzeni

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News