Kampania wyborcza mu nie przeszkodzi. Prezes Kaczyński wyjeżdża na wakacje

Kampania wyborcza mu nie przeszkodzi. Prezes Kaczyński wyjeżdża na wakacje Źródło: .

Jarosław Kaczyński podczas kampanii wyborczej ma pełne ręce roboty, jednak nawet on potrzebuje czasami chwili odpoczynku. Prezes partii rządzącej wybrał się na wakacje. Udało mu się zaskoczyć wielu wyborców.

Jarosław Kaczyński postanowił wybrać się na wakacje w trakcie kampanii wyborczej, czym zaskoczył wielu wyborców. Mało kto spodziewał się, że jedna z najważniejszych osób w państwie zdecyduje się na wyjazd w tak ważnym momencie, jednak najwyraźniej prezes partii rządzącej nie robi sobie nic z tego co mówią ludzie i postanowił wypocząć.

Niektórzy zastanawiają się, czy wyjazd na wakacje w tak ważnym momencie jest dobrym pomysłem, jednak najwyraźniej Jarosław Kaczyński postanowił skorzystać z momentu, gdy większość parlamentarzystów również jest na wyjazdach i także skorzystać z chwili odpoczynku od codziennych spraw. Warto wspomnieć, że w tym wypadku rzeczywiście chodzi jedynie o kilka dni.

Jarosław Kaczyński wybrał się na wakacje

Prezes Jarosław Kaczyński co roku wyjeżdża na wakacje, choć niektórzy twierdzą, że jeszcze nigdy nie był on w sytuacji tak trudnej jak ta, która panuje teraz. Jeden z najważniejszych polityków w państwie postanowił odpocząć, choć jego partia walczy o głosy w wyborach parlamentarnych i liczy się każdy dzień. Powszechnie wiadomo, że dla PiS-u absolutnym priorytetem jest utrzymanie władzy.

Wygląda jednak na to, że tylko kataklizm mógłby odebrać partii rządzącej kolejne zwycięstwo w wyborach, w związku z czym Kaczyński zdecydował się na wypoczynek. Prezes pojechał na wakacje wraz z grupą najbliższych współpracowników, wśród których był między innymi Joachim Brudziński. Tylko nieliczni dostąpili zaszczytu wspólnego wyjazdu z byłym premierem.

Jarosław Kaczyński uczestniczy w kampanii wyborczej

Jarosław Kaczyński jest bardzo zaangażowany w kampanię wyborczą, jednak nie zrobił wyjątku i ponownie postanowił zrobić sobie kilka dni przerwy. Najprawdopodobniej jego odpoczynek nie potrwa nawet przez tydzień, jednak kilka dni wolności od polityki na krajowym szczeblu z pewnością sprawią, że polityk będzie miał mnóstwo sił.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metod

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przeciwnicy Kaczyńskiego atakują go za to, że ich zdaniem postanowił on zakpić z wyborców i opuścić kolejne rozmowy z Polakami na rzecz kilku dni wolnych od polityki, jednak pojawiają się też głosy, że znany poseł jest człowiekiem jak każdy z nas i również należy mu się odpoczynek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Winda spadła z 15. piętra. W środku były cztery osoby
  5. Marta Manowska miała groźny wypadek. Uszkodziła kręgosłup
  6. Tata włożył 4-miesięczne dziecko do mikrofalówki i ją włączył. Gdy pracownicy szpitala o tym usłyszeli, natychmiast zareagowali

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News