Kaczyński jest bardzo hojny? Ujawniono właśnie, ile zarabiają jego najbliżsi pracownicy

Kaczyński jest bardzo hojny? Ujawniono właśnie, ile zarabiają jego najbliżsi pracownicy Źródło: Andrzej Iwanczuk REPORTER

Jarosław Kaczyński jest podobno świetnym pracodawcą. Niektórzy uważają, że prezes jest nadzwyczaj hojnym człowiekiem. Media obiegły nieznane dotąd informacje na temat zarobków najbliższych współpracowników kluczowego polityka Prawa i Sprawiedliwości. Wielu Polaków nie spodziewało się tego, że w grę wchodzą takie sumy.

Jarosław Kaczyński, prezes partii Prawo i Sprawiedliwość, jest podobno szefem, o którym marzy większość Polaków. Z doniesień medialnych wynika, że polityk nie szczędzi środków finansowych na pensje dla najbliższych współpracowników. Kwoty, jakie wchodzą w grę, są oszałamiające. Wiele osób chciałoby cieszyć się takim wynagrodzeniem. Wszystko wskazuje na to, że Jarosław Kaczyński jest niesamowicie hojny.

Jarosław Kaczyński jest wymarzonym pracodawcą?

Jarosław Kaczyński cieszy się dużym szacunkiem i sympatią polityków będących członkami partii Prawo i Sprawiedliwość. Nie bez powodu - okazuje się, że osoby, które związały się z nim zawodowo, mogą liczyć na sowite wynagrodzenia za wykonywane obowiązki. Patrząc na kwoty, które każdego miesiąca wpływają na konta bankowe jego współpracowników, trudno się dziwić, że prezes w pewnych kręgach jest uwielbiany. Doskonałym przykładem są osoby, które niemal codziennie pojawiają się na Nowogrodzkiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jacek Cieślikowski, warszawski radny i kierowca Jarosława Kaczyńskiego, jest podobno milionerem. Z oświadczenia majątkowego, które musiał złożyć jako działacz polityczny, wynika, że działacz może pochwalić się trzema domami, działkami o wartości przeszło półtora miliona złotych, pokaźnymi oszczędnościami i brakiem jakichkolwiek kredytów lub podobnych zobowiązań finansowych.  Współpracownik prezesa PiS zarabia łącznie około 11 tysięcy złotych miesięcznie. Takim imponującym majątkiem nie może pochwalić się większość ministrów i posłów. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie poinformowało, tragiczne wieści. Był ulubieńcem widzów, nie żyje
2. Kobieta popełniła poważny błąd przy użyciu samoopalacza. Z pewnością nie zapomni go do końca życia
3. Premier Morawiecki właśnie potwierdził. Kolosalna i nagła zmiana dla wielu Polaków

Na ogromne wynagrodzenia mogą liczyć również szef Komitetu Wyborczego PiS, Krzysztof Sobolewski, a także szef biura prezydialnego PiS, Michał Moskal. Jarosław Kaczyński dba o to, żeby na ich konta bankowe każdego miesiąca wpływało po blisko 10 tysięcy złotych. Obecny wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Radosław Fogiel, również nie może narzekać na niskie dochody. Jako dyrektor biura poselskiego i członek biura prezydialnego zarabiał niegdyś łącznie 9,6 tysięcy złotych. Otrzymując tak wysokie wynagrodzenia za wykonywaną pracę, można cieszyć się życiem na naprawdę wysokim poziomie. Jarosław Kaczyński jest niezwykle hojnym pracodawcą, osoby, które zatrudnia, żyją w luksusach. Można przypuszczać, że pomaga również siostrzenicy, Marcie Kaczyńskiej. Chcielibyście pracować dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mama przyjrzała się zdjęciu synka i osłupiała. Było o krok od tragedii
  2. Smutna wiadomość o mężu Grażyny Torbickiej. Przesyłamy wyrazy współczucia
  3. Śmierć w rodzinie Leszka Millera przyszła nagle. Jego wnuczka ujawniła całą prawdę
  4. Wypadek prezydenta Andrzeja Dudy. Pojawił się apel, nie można go ignorować
  5. Dziennikarka TVP Info nie wytrzymała. Odpowiada na niestosowne wypowiedzi

Źródło: MSN/Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News