Jarosław Kaczyński już zagłosował. Gdy chciał wrzucić kartę do urny, podszedł do niego mężczyzna

Jarosław Kaczyński już zagłosował. Gdy chciał wrzucić kartę do urny, podszedł do niego mężczyzna Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK REPORTER

Jarosław Kaczyński oddał już głos w lokalu wyborczym na warszawskim Żoliborzu, lecz nawet sam prezes nie mógł spodziewać się tego, co nastąpiło, gdy wrzucał głos do urny. Wszystko zostało uwiecznione przez fotoreporterów relacjonujących przebieg wyborów.

Jarosław Kaczyński skorzystał z prawa do głosowania i stawił się w niedzielne popołudnie w lokalu wyborczym. To właśnie tam spotkał wyjątkowo nietypowego mężczyznę, zdjęcia mówią same za siebie.

Kiedy Jarosław Kaczyński wrzucał kartę do urny, podszedł do niego mężczyzna

Jarosław Kaczyński oddawał głos w wyborach prezydenckich na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Henryka Siemiradzkiego w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Jeszcze niedawno uczelnia zmagała się z falą zachorowań na koronawirusa wśród skoszarowanych tam podchorążych, ale sytuację udało się opanować i nie trzeba było przenosić lokalu wyborczego w inne miejsce.

To właśnie tam pojawił się Jarosław Kaczyński, a całą sytuację skrzętnie dokumentowali fotoreporterzy znajdujący się na miejscu i oczekujący prezesa. Nikt jednak nie mógł się spodziewać, że gdy Jarosław Kaczyński będzie wrzucał do urny swój głos, podejdzie do niego mężczyzna, którego wygląd był sporym zaskoczeniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Miał na sobie przyłbicę, a obrazek zasłaniał mu twarz

Mężczyzna wzbudził niemałe zadziwienie. Na zdjęciach dokładnie widać, że twarz pod przyłbicą ma zasłoniętą uśmiechniętą podobizną samego Jarosława Kaczyńskiego. To jednak nie wszystko, na białej koszulce miał nadruk zainspirowany wielkim dziełem Leonarda da Vinci, na którym twarz damy trzymającej łasiczkę została znów zastąpiona wizerunkiem prezesa PiS, a zwierzak zmienił się w kota. Na plecach mężczyzny można było przeczytać napis wyjaśniający jego zachowanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat w sprawie wyników wyborów. Poznaliśmy niemalże ostateczne rozstrzygnięcie

2.30-latek traktował koronawirusa jak żart. Nie żyje

Na plecach miał wymowny napis

Zarówno przód koszulki, jak i jej tył został uwieczniony przez dziennikarzy. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że z tyłu widnieje jedynie proste zdanie: "Zło śmiechem zwyciężaj". Jarosław Kaczyński prawdopodobnie nie docenił jego pomysłowości oraz kreatywności. Nie odpowiadał na żadne pytania dziennikarzy, tłumacząc się, że trwa cisza wyborcza.

Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK REPORTER / East News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piłkarze Legii Warszawa nie mogli przestać świętować. W pewnej chwili zaśpiewali hit, który zna każdy Polak (Wideo)
  2. Powinien ze wstydu zapaść się pod ziemię? Wygląd kontrowersyjnej kuchni Michała Wiśniewskiego poruszył fanów
  3. Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli. Agata Duda naprawdę wypaliła na wieczorze wyborczym słowa, którymi zakpiła z wielu Polaków
  4. Wybory prezydenckie do powtórki? Sytuacja jest poważna, Wojciech Hermaliński zdradza szczegóły
  5. Zmieniły się wyniki wyborów. Tuż po godzinie 2:00 w nocy napłynęły rezultaty late poll
  6. Jolanta Kwaśniewska już oddała swój głos. Wszyscy patrzyli tylko na nią, klasa sama w sobie

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News