Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja Źródło: youtube.com/natemat

Jarosław Kaczyński ostatnimi czasy zmagał się z problemami zdrowotnymi. Tuż po wyborach parlamentarnych prezes PiS usunął się w cień i poddał się leczeniu swojej chorej nogi. Jak wiemy, polityk poddał się operacji wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Jak się okazuje, to nie koniec problemów byłego premiera. Polityk będzie musiał przejść kolejną operację.

Jarosław Kaczyński przebywa obecnie z dala od polityki i odpoczywa w swoim domu na warszawskim Żoliborzu. Polityk przez długi czas zmagał się z problemami i narzekał na stan swoich kolan. Do mediów dotarły właśnie nowe informacje na temat samopoczucia prezesa PiS.

Jarosław Kaczyński zmaga się z chorobą. Polityk PiS poddał się operacji

O ile politycy z otoczenia prezesa PiS mieli zakaz wypowiadania się na temat stanu zdrowia swojego lidera, o tyle sam Kaczyński zdecydował się na kilka słów komentarzu w sprawie operacji, która wymagała od niego przerwy w prowadzeniu swojej partii. Były premier przyznał także, że będzie musiał przebyć kolejną operację.

- Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga, która jest na szczęście w znacznie lepszym stanie - powiedział dziennikarzom Jarosław Kaczyński

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Nie da się normalnie funkcjonować"

Prezes PiS przyznał, że kontuzja jego nóg może wymagać o wiele większej przerwy w życiu politycznym niż dotychczas. Sam Jarosław Kaczyński przyznał w wywiadzie, że w trakcie dochodzenia do zdrowia nie da się normalnie funkcjonować.

- Co jest dość męczące, już to przechodziłem. Nie da się wtedy normalnie funkcjonować. Ale jak z biegiem czasu zacznę chodzić o jednej kuli, to będzie mi łatwiej się już poruszać - przyznaje.

Dzisiaj grzeje: 1. B. polityk PiS usłyszał 6 zarzutów. Nie do wiary, w jaki sposób zdefraudował setki tysięcy
2. Ojciec zorganizował zbiorowy gwałt na własnym dziecku. Porażające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Sam polityk jest jednak dobrej myśli. W maju przechodził dość podobne zabiegi i już po kilku tygodniach mógł chodzić bez kul. Były premier zaznacza, że to wszystko dzięki dobrej budowie swojego ciała.

- Taką mam szczęśliwie konstrukcję fizyczną. Nogi mam może nie za długie, ale mocne - mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje zgwałcona 23-latka. Szła zeznawać przeciwko oprawcom, złapali ją i zrobili straszne rzeczy, druzgocące informacje
  2. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  3. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. GIGANTYCZNE podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. "Niektórzy tego nie wytrzymają"
  6. Ojciec znalazł w telefonie syna zdjęcie, które go zmroziło. Wydał go policji bez wahania

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News