Mocne słowa Kaczyńskiego o śmierci b. ministra PiS. "To nie przypadek, że zmarł akurat dziś, akurat teraz"

Mocne słowa Kaczyńskiego o śmierci b. ministra PiS. "To nie przypadek, że zmarł akurat dziś, akurat teraz" Źródło: Screen/Youtube/Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński podzielił się swoim zdaniem na temat śmierci byłego ministra swojej partii. Pojawiły się mocne słowa, które prezes PiS wypowiedział w dzień, w którym dowiedzieliśmy się, że minister Szyszko nie żyje.

Jarosław Kaczyński robi, co tylko może, żeby przekonać społeczeństwo do głosowania na PiS. Wybory zbliżają się wielkimi krokami, a już w najbliższą niedzielę Polacy staną przy urnach, by oddać swój głos. Zostały dwa dni do ciszy wyborczej i politycy dwoją się i troją, by zachęcić do siebie ostatnich niezdecydowanych. 

Dzisiaj również pojawiła się bardzo smutna wiadomość. Były minister Jan Szyszko nie żyje i właśnie na temat tej śmierci wypowiedział się prezes rządzącej partii.

Jarosław Kaczyński wypowiada mocne słowa na temat śmierci polityka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wybory już w najbliższą niedzielę, a PiS wykorzystuje ostatnią chwilę, by zachęcić Polaków do oddania głosu. Na kończącym się konwencie partii w Katowicach przemawiał dzisiaj prezes partii rządzącej, Jarosław Kaczyński.

Korzystając z chwili uwagi, odniósł się w swoich słowach do tragedii, która wydarzyła się dzisiejszego poranka. Złożył hołd zmarłemu ministrowi Szyszce, w dalszej części wypowiedzi zaznaczył zaś, że moment jego śmierci wcale "nie jest przypadkowy". 

- Majestat śmierci nie pozwala mi dzisiaj o tym mówić, ale trzeba będzie o tym powiedzieć, bo to nie był przypadek, że akurat dzisiaj, że akurat teraz - powiedział, rozpoczynając przemówienie.

Oprócz Jarosława Kaczyńskiego w Kielcach przemawiał także obecny premier Mateusz Morawiecki, który przedstawiał plany PiS, kiedy już uda im się przedłużyć kadencję na następne cztery lata. W najbliższym czasie mają zamiar zainwestować w polską wieś i przyczynić się do jej rozwoju.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

- Dzisiaj dzień z jednej strony pełen dobrych wydarzeń, ale mamy też to wydarzenie wyjątkowo smutne. Odszedł nasz stary kolega, towarzysz drogi, odszedł przedwcześnie, w wyjątkowych okolicznościach - powiedział Jarosław Kaczyński, upamiętniając Jana Szyszkę.

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Możesz mieć dom na Sycylii za 1 EURO. Tylko jeden warunek
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Tomek poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Okazało się, że natrafił na "palce diabła", a o jego znalezisku zrobiło się głośno w całym kraju
  4. Katarzyna Dowbor pokazała najnowsze zdjęcie swojej córki. Jej uroda powala
  5. Gwiazda hitowego show TVN błaga o pilną pomoc. Rodzinny koszmar, potrzebna jest pomoc i modlitwa

źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News