Człowiek Kaczyńskiego nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił całą prawdę, nikt nie mógł się spodziewać

Człowiek Kaczyńskiego nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił całą prawdę, nikt nie mógł się spodziewać Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK REPORTER

Jaki jest Jarosław Kaczyński naprawdę? Jedna z osób znajdujących się w jego bliskim otoczeniu zdecydowała się zdradzić, jaką osobą prywatnie w rzeczywistości jest, zazwyczaj poważny, prezes Prawa i Sprawiedliwości. Wiele osób może być poważnie zaskoczonych tym, co zostało ujawnione.

Jarosław Kaczyński niedawno spędził urlop nad wodą w otoczeniu bliskich sobie osób, jedną z nich był Joachim Brudziński. Europoseł jest osoba, która od lat znajduje się w otoczeniu prezesa PiS, dlatego doskonale wie, jaką osobą jest on prywatnie. W najnowszym wywiadzie zdecydował się ujawnić całą prawdę na ten temat. Jego słowa zszokowały wiele osób.

Jarosław Kaczyński - jakim człowiekiem jest prywatnie?

Joachim Brudziński to od lat jedna z najbardziej zaufanych osób w otoczeniu Jarosława Kaczyńskiego. Zalicza się do kręgu osób najbardziej skupionych wokół prezesa Prawa i Sprawiedliwości, czego dowodem jest to, że od kilku lat wspólnie spędzają urlop. W ostatnim czasie w sieci ukazały się zdjęcia, na których widać, jak wspólnie spędzają czas nad Zalewem Szczecińskim. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na opublikowanych zdjęciach doskonale widać, że prezes miło spędzał czas oraz dobrze się bawił. W ostatniej rozmowie z tygodnikiem "Sieci"Joachima Brudzińskiego zapytano o wspomniane zdjęcia oraz czas spędzony z prezesem. 

- Czasami udaje mi się wspólnie z moimi przyjaciółmi ze Szczecina namówić pana prezesa na taką wyprawę po Pomorzu Zachodnim. Wpadł do nas do Szczecina na jeden dzień. Pogoda nam nie dopisała, ale warunki były prawdziwie żeglarskie, rybackie - opowiadał poseł do Parlamentu Europejskiego. Ujawnił również, jakim człowiekiem prywatnie jest Jarosław Kaczyński. Opinia publiczna odbiera go jako osobę bardzo poważną i surową, tymczasem prawda wygląda nieco inaczej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje legendarny komentator, przegrał z okropną chorobą

- Jarosław Kaczyński jest człowiekiem niezwykle ciepłym, skromnym, dowcipnym i ma dystans do siebie. Dlatego na tym znanym już zdjęciu wyglądaliśmy jak 90 procent Polaków na urlopie. Tu nie ma strategii pijarowskiej - opowiedział Brudziński. Jego słowa wywołały duże zaskoczenie. Prezes wielu osobom wydaje się być bardzo poważnym człowiekiem, tymczasem okazuje się, że jest zupełnie inaczej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podczas festiwalu w Opolu Maryla Rodowicz zrobiła coś niespodziewanego. Wielu było zaskoczonych
  2. Naukowcy o rosyjskiej szczepionce na COVID-19. Niesamowite wiadomości
  3. Widzowie TVP nie mieli o niczym pojęcia. Wyciekło nagranie zza kulis Festiwalu w Opolu
  4. Polacy nie wytrzymali, wystarczyło jedno zdjęcie Rydzyka. Niewiarygodne, co się stało
  5. Alicja Majewska została bardzo przykro potraktowana w Opolu. Mało kto miał pojęcie o incydencie sprzed lat
  6. Prosta, ale obłędnie pyszna surówka z pora, nie ma nic lepszego do obiadu, same witaminy

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News