Jarosław Kaczyński miał pecha
Wawainfo.pl
Monika Majko - 5 Listopada 2020

Wielka awaria u Kaczyńskiego. Służby natychmiast ruszyły do akcji, niebywałe sceny

Jarosław Kaczyński ma ostatnio sporo powodów do zmartwień, media właśnie obiegły informacje o kolejnym. Pod domem prezesa Prawa i Sprawiedliwości doszło do wielkiej awarii, służby natychmiast ruszyły do akcji.

Jarosław Kaczyński ma ostatnio kiepską passę, media właśnie przekazały informacje o kolejnym powodzie do zmartwień polityka. Pod willą szefa Prawa i Sprawiedliwości we wtorek doszło do poważnej awarii, służby natychmiast ruszyły na miejsce.

Jarosław Kaczyński ma kolejny powód do zmartwień

Dom Jarosława Kaczyńskiego jest ostatnio często wspominany w mediach, a to za sprawą protestów w związku z niedawną kontrowersyjną decyzją Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce, która wywołała ogromny sprzeciw społeczeństwa.

Polacy wyszli na ulicę już w czwartek 22 października, tuż po ogłoszeniu wyroku przez sędziów TK, którzy uznali, że prawo do aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodne z Konstytucją RP.

Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

Pod willą prezesa PiS, która znajduje się na warszawskim Żoliborzu, od ponad tygodnia odbywają się demonstracje Polaków, niezadowolonych z polityki prowadzonej przez obecną władzę. Dom polityka był m.in. celem niedzielnego przemarszu przez stolicę, który odbył się pod hasłem "marsz na Warszawę" i według medialnych przekazów zgromadził ponad 100 tysięcy strajkujących.

Okazuje się, że demonstranci pod domem to nie jedyne zmartwienie Jarosława Kaczyńskiego, bowiem pod jego willą we wtorek doszło do poważnej awarii. Na miejsce natychmiast wezwano służby, które niezwłocznie przystąpiły do naprawy usterki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Pod domem Jarosława Kaczyńskiego doszło do awarii wodociągów

Na ulicy Mickiewicza w Warszawie, przy której znajduje się dom Jarosława Kaczyńskiego, doszło do awarii wodociągów. Według relacji świadków, usterka była poważna, a woda strumieniami płynęła ulicą, pozostawiając po sobie głębokie kałuże.

Na miejscu natychmiast pojawili się pracownicy wodociągów oraz koparka, która szybko zabrała się do pracy. Mieszkańcy ul. Mickiewicza, w tym również prezes Prawa i Sprawiedliwości, zostali pozbawieni wody na kilka godzin.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Dominika Gwit jest przeszczęśliwa. Pokazała wyjątkowe zdjęcia, fani gratulują

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

Zawiadomienie o braku wody zostało przyczepione na skrzynce pocztowej prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Na Żoliborz podstawiony został beczkowóz, z którego wszyscy poszkodowani przez awarię mieszkańcy mogą pobierać wodę. Jarosław Kaczyński nie zdecydował się jednak skorzystać z tego rozwiązania, prezes PiS liczył na to, że awaria zostanie szybko naprawiona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezdomnemu zostały 2 miesiące życia. Jego ostatnia wola sprawia, że łzy płyną po policzkach
  2. Anna Lewandowska i Julia Wieniawa ociekają w złocie i luksusie. Wszystko w rytm piosenki Zbigniewa Wodeckiego (WIDEO)
  3. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  4. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  5. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  6. Regularne sygnały z pobliskiej galaktyki docierają do Ziemi. Jedna z teorii mówi o kosmitach
  7. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News