Kaczyński został dzisiaj przewieziony do szpitala. Zabronili przekazywać informacji o jego stanie

Kaczyński został dzisiaj przewieziony do szpitala. Zabronili przekazywać informacji o jego stanie Źródło: pikio.pl

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala. Doniesienia są bardzo niepokojące i nie brzmią optymistycznie. O jego stanie zdrowia milczą zarówno lekarze, jak i współpracownicy.

Jarosław Kaczyński został dzisiaj przewieziony do szpitala. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że prawdopodobnie czeka go operacja. Jednak o stanie zdrowia czołowego, polskiego polityka nie wypowiadają się ani lekarze, ani jego najbliżsi współpracownicy.

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala, przejdzie operację

O przetransportowaniu polityka do szpitala poinformowali dziennikarze "Wirtualnej Polski". Jarosław Kaczyński prawdopodobnie przejdzie zaplanowany wcześniej zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Nikt oficjalnie nie potwierdza jednak tych informacji, są to jedynie spekulacje medialne. 

- Nic o tym nie wiem. Oczywiście, i tak nic bym nie mógł powiedzieć, ponieważ osób postronnych nie informujemy o stanie naszych pacjentów - powiedział "Wirtualnej Polsce" pułkownik Jarosław Kowal, rzecznik warszawskiego szpitala wojskowego przy ul. Szaserów.

Jarosław Kaczyński nie chce, by informowano o jego zdrowiu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O stanie zdrowia polityka nie wypowiadają się również jego współpracownicy. Radosław Fogiel przyznał, że mają odgórny zakaz udzielania na ten temat jakichkolwiek informacji.

- Nie informujemy o stanie zdrowia prezesa. Takie mamy ustalenie - powiedział Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Z ostatniej chwili: Policja zatrzymała Kamila D. Wyrzucony z TVN gwiazdor miał dopuścić się kolejnego haniebnego czynu

Z ustaleń dziennikarzy wynika, że prezes Prawa i Sprawiedliwości prawdopodobnie przejdzie operację kolana. Zabieg jest rzekomo zaplanowany od dłuższego czasu. Pierwotnie miał się odbyć w styczniu tego roku, jednak został przez polityka odwołany i przeniesiony na inny termin.

- Z nogą Jarosława Kaczyńskiego jest już lepiej, rehabilitacja przynosi efekty i może już w miarę normalnie funkcjonować przez kilka godzin: siedzieć na spotkaniach i chodzić niewielkie dystanse. Ale operacja i tak jest planowana. I raczej nie da się jej uniknąć. Stan na kilka tygodni temu był taki, że dojdzie do niej po Nowym Roku – powiedział wówczas współpracownik prezesa PiS.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4 znaki zodiaku, które są najlepszymi matkami na świecie. Mężczyźni marzą, by mieć z nimi dzieci
  2. Jej syn położył się na ogromnym pitbullu, wszystko nagrywała. Ale nie mogła przewidzieć reakcji zwierzaka
  3. Wiadomo, jak matka zabijała 10-letniego Filipa. Wstrząsające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News