Padły gorzkie słowa pod adresem Jarosława Kaczyńskiego. Współpracowniczka ujawniła prawdę

Padły gorzkie słowa pod adresem Jarosława Kaczyńskiego. Współpracowniczka ujawniła prawdę Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK REPORTER

Jarosław Kaczyński, choć nie pełni w państwie żadnej rządowej funkcji, tak naprawdę można odnieść wrażenie, że to właśnie on decyduje o większości kroków podejmowanych przez rządzących. W jednym z ostatnich wywiadów dawna współpracownica prezesa PiS zdecydowała się na szczerą ocenę prezesa PiS. Padły naprawdę gorzkie.

Jarosław Kaczyński spędzał ostatnio urlop nad Zalewem Szczecińskim. To właśnie tam od lat spotkać można prezesa co roku. Zdjęcia dokumentujące prowadzenie przez niego łodzi stały się prawdziwym hitem internetu, jednak były powodem nie tylko do śmiechu. Współpracowniczka prezesa zapytana przez dziennikarzy o jej relacje z prezesem ujawniła prawdę i podzieliła się swoją opinią na temat polityka. To, co powiedziała, może wywołać spore zaskoczenie.

Jarosław Kaczyński przed laty z nią współpracował

Jarosław Kaczyński przed wieloma laty miał zapewne w związku z nią poważne plany, jednak ta zdecydowała w pewnym momencie radykalnie zmienić front. Opuszczając szeregi Prawa i Sprawiedliwości pojawiła się na listach wyborczych Platformy Obywatelskiej. To musiał być dla prezesa prawdziwy szok, gdyż wiele osób uważało, że to właśnie Joanna Kluzik-Rostowska była jedną z najważniejszych kobiet w otoczeniu prezesa. Po wielu latach po dawnej zażyłości nie ma śladu, a polityk zdecydowała się w programie "Tłit" Wirtualnej Polski w gorzkich słowach podsumować ostatnie wiadomości na temat wojaży oraz całokształtu życia prezesa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Słysząc te słowa, Jarosław Kaczyński na pewno nie będzie zadowolony

- Wakacje z Joachimem Brudzińskim to próba zaopiekowania się Jarosławem, który został sam, ze wszystkimi tego konsekwencjami - powiedziała w wywiadzie Joanna Kluzik-Rostowska, wskazując, że wcześniej każde wakacje Jarosław Kaczyński spędzał z bratem Lechem. Joachim Brudziński ma niejako zdaniem Kluzik-Rostowskiej wypełniać pustkę w życiu prezesa. Kobieta oświadczyła jednocześnie, że Jarosław Kaczyński w ogóle nie wie, jak wygląda prawdziwa rzeczywistość. 

- Nie zna jej i nie rozumie. Żyje w bańce, jest wożony, otoczenie się nim opiekuje - kontynuowała swój gorzki wywód była współpracownica Jarosława Kaczyńskiego. Podkreśla, że brat zmarłego prezydenta od lat nie wie, czym jest normalne życie i wysnuła bardzo ostre oskarżenie w jego stronę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów. Nie żyje gwiazdor, znaleziono jego ciało

2. Przez kilka sekund uciskaj swój palec. Proste badanie, które może uratować życie

3. Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać

Joanna Kluzik-Rostowska jest bezlitosna w swojej opinii

- [...] gdyby zostawić prezesa PiS samego, to mógłby mieć podstawowe kłopoty - cytuje fragment wywiadu udzielonego przez Joannę Kluzik-Rostowską "Super Express". Nie wiadomo, jak na te oskarżenia zareagował prezes, jednak nie ulega wątpliwości, że nie są to najprzyjemniejsze słowa, jakie zostały wypowiedziane pod jego adresem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wielki Polak. Nagle trafił do szpitala, niestety nie udało się go uratować
  2. Beata Kozidrak w żałobie, zmarła najbliższa jej sercu osoba. Opublikowała poruszający wpis
  3. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu
  4. Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości
  5. Wygralibyście pół miliona złotych? Podchwytliwe pytanie w "Milionerach", na które niewiele osób potrafiłoby odpowiedzieć

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News