Jakimowicz nie wierzy w koronawirusa. Burza pod jego postem, "Złamie nam psychę"

Jakimowicz nie wierzy w koronawirusa. Burza pod jego postem, "Złamie nam psychę" Źródło: YouTube wSensie.tv

Jarosław Jakimowicz podzielił się niedawno w mediach bardzo kontrowersyjnym oświadczeniem w sprawie epidemii SARS-CoV-2. Po chwili jego słowa wywołały medialną burzę. Okazuje się, że Jakimowicz nie wierzy w koronawirusa, natomiast jest przekonany o teorii spiskowej.

Jarosław Jakimowicz - podobnie jak inne gwiazdy i celebryci - postanowił wypowiedzieć się na temat epidemii wirusa SARS-CoV-2. Wiele znanych nazwisk apeluje o zachowanie odpowiednich środków ostrożności, aby uniknąć zarażenia. Aktorzy, sportowcy i influencerzy starają się uświadamiać społeczeństwo, popierając akcję #zostańwdomu.

Okazuje się, że Jarosław Jakimowicz podchodzi bardzo sceptycznie do zagrożenia. Mimo że aktor jeszcze niedawno także zwracał uwagę na to, jak niebezpieczny może być SARS-CoV-2, najwyraźniej niedawno zmienił zdanie. Celebryta dołączył do specyficznego grona zwolenników wszelkich teorii spiskowych. Przypomnijmy, że część społeczeństwa wierzy, że wirus został opracowany przez ludzi w laboratorium, a rozprzestrzenienie go na całym świecie ma przynieść zyski konkretnym ludziom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Złamie się nam psychę, a później zaaplikuje cudowną szczepionkę - napisał Jarosław Jakimowicz.

Dzisiaj grzeje: 1. Błąd w informacjach Ministerstwa Zdrowia. Właśnie podano faktyczną liczbę zgonów spowodowanych koronawirusem w Polsce

2. Nie żyje zwycięzca „Top Chefa”. Zmarł na koronawirusa, miał 59 lat

Teoria, w którą zaczął wierzyć Jarosław Jakimowicz, na szczęście wciąż nie jest zbyt popularna. Koronawirusy najprawdopodobniej powstały już wiele lat temu, zanim pojawili się ludzie. Chociaż jego komentarz poparło część internautów, Jarosław Jakimowicz powinien wrócić do swojego wcześniejszego poglądu, kiedy jeszcze dziękował lekarzom i pielęgniarkom za pracę i walkę z epidemią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO podało nowy objaw COVID-19. Warto przyjrzeć się swoim oczom
  2. Polka zmarła na koronawirusa we Włoszech. Kibice ruszają na pomoc jej synowi
  3. Lekarze apelują, aby podczas epidemii nie jeść konkretnych produktów. Drastycznie obniżają odporność
  4. Przypadek chorej na koronawirusa 10-latki zadziwił lekarzy. Miała nietypowe objawy, z jej ciałem działy się dziwne rzeczy
  5. Szczere słowa matki Anny Przybylskiej o nowej partnerce Bieniuka. Mało kto zdecydowałby się na podobną wypowiedź
  6. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News