Okropne fakty wyszły na jaw. Była kobieta Bieniuka ujawniła swoje piekło

Okropne fakty wyszły na jaw. Była kobieta Bieniuka ujawniła swoje piekło Źródło: youtube.com

Jarosław Bieniuk przez dłuższy czas spotykał się z pewną kobietą, która znalazła wspólny język z jego dziećmi i dzieliła z byłym piłkarzem codzienne smutki i radości. Teraz ta sama kobieta ujawniła, przez co i dlaczego cierpi.

Jarosław Bieniuk po śmierci Anny Przybylskiej z nikim nie związał się na tak długo. Wszystko wskazywało na to, że ustatkował się i stworzy silny, stabilny związek. Była partnerka i zarazem matka jego dziecka ujawniła pewne fakty.

Jarosław Bieniuk miał znaleźć kandydatkę na żonę, jednak wszystko rozeszło się po kościach

Była dziewczyna Jarosława Bieniuka zdążyła ogłosić w zeszłym roku, że spodziewa się dziecka swojego partnera. Były piłkarz przez pewien czas był w związku z Martyną Gliwińską - widać było, że ta dwójka doskonale się ze sobą dogaduje, kobieta zdążyła też poznać dzieci Jarosława Bieniuka i wszystko wskazywało na to, że wszyscy wzajemnie się zaakceptowali. Sielanka została jednak szybko przerwana.

Martyna Gliwińska sama "dała kosza" byłemu piłkarzowi - potem w wywiadach mówiła, że miała poważne plany na przyszłość co rozmijało się z wizją Jarosława Bieniuka. On sam potem skomentował, że nie ma czasu na budowanie czegoś poważnego, ponieważ pracuje i zajmuje się dziećmi. Wiele osób podejrzewało, że wpływ na rozstanie mogła wywrzeć afera, kiedy to został posądzony o brutalny gwałt na modelce.

Martyna Gliwińska nie owija w bawełnę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Gliwińska była przez dziennikarzy pytana, czy rzeczywiście to dziecko sportowca i czy chcą wychowywać je razem. Na jaw wyszła straszna prawda.

- Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. (…) Uznał to za problem. (…) Postanowił nie interesować się nawet tym, jak ja się czuję, i nie ma ze mną kontaktu - mówiła dziennikarzom projektantka wnętrz. Teraz jest jeszcze gorzej.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama włożyła najmłodszą córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. Powód jest naprawdę smutny. Wiadomo dlaczego Michał Szpak nie ma dzieci

Martynę Gliwińską już na dniach czeka poród. Niedawno umieściła na swoim Instagramie bardzo smutny cytat. Niektórzy uważają, że to przytyk w stronę Jarosława Bieniuka. Czy rzeczywiście projektantka mogła przeżywać przy nim piekło?

- Jeżeli mężczyzna oczekuje, że kobieta będzie w jego życiu aniołem, sam musi stworzyć jej niebo. Anioły nie mieszkają w piekle - tak w wolnym tłumaczeniu brzmi opublikowana przez nią sentencja.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Naturalny napój obniżający poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. Jego przygotowanie jest banalnie proste
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Kupił w Polsce mięso z zarażonego kurczaka, wygląda ohydnie. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Straszna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę nie do poznania. Jest zdewastowana
  5. Okropnie się boi. Nowotwór zaatakował ukochaną aktorkę, ostatnie stadium choroby

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News