Najnowsze doniesienia w sprawie Jarosława B. Prawnik: doszło do brutalnego gwałtu

Najnowsze doniesienia w sprawie Jarosława B. Prawnik: doszło do brutalnego gwałtu Źródło: .

Jarosław B. znany piłkarz i partner zmarłej Anny Przybylskiej został dzisiaj zatrzymany przez prokuraturę na skutek oskarżenia go o gwałt. Teraz wyszły na jaw kolejne doniesienia w tej sprawie.

Jarosław B. przez wiele lat miał opinię kochającego męża i ojca, ale dziś wokół mężczyzny wybuchł skandal. Były piłkarz i reprezentant naszego kraju w piłce nożnej został oskarżony przez młodą kobietę o gwałt, którego miał dokonać w nocy z piątku na sobotę. Teraz prawnik pokrzywdzonej ujawnił kolejne szokujące informacje w tej sprawie.

Jarosław B. zatrzymany. Prawnik kobiety zabiera głos

Piłkarz został zatrzymany po tym, jak otrzymał wezwanie do złożenia zeznań na wniosek gdańskiej prokuratury, która bada całą sprawę. Od samego początku temat zatrzymania partnera Anny Przybylskiej budził wiele kontrowersji i do tej pory nie ujawniono wielu szczegółów sprawy. Jednak teraz głos w tej sprawie zabrał prawnik pokrzywdzonej oraz jego współpracownik z kancelarii.

Wedle doniesień przedstawionych przez adwokata kobiety, gwałt, którego dopuścił się Jarosław B., był na tyle brutalny, że ofiara potrzebowała pomocy medycznej. Kobieta pozostaje również pod ciągłą opieką psychologa oraz bliskich, ponieważ to, co się wydarzyło, bardzo mocno odbiło się na jej delikatnej psychice.

 - Nie chcę użyć zbyt potocznego określenia, ale moja klientka mając przed sobą całe życie jest teraz wrakiem człowieka... Przeżyła bardzo głęboką traumę, jest młodą osobą poniżej trzydziestego roku życia. Musi być pod stałą opieką psychologa i bliskich - mówił Oskar Skibicki z kancelarii Cogents. Plocke Skibicki Dończyk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co więcej, wspólnik Skibickiego zdradził, że kobieta w momencie popełnienia przestępstwa była pod wpływem narkotyków, które zostały jej podstępem podane. Dodatkowo obie strony znały się już wcześniej, a do wszystkiego miało dojść po ich spotkaniu ze wspólnymi znajomymi. Potem oboje udali się do jednego z sopockich hoteli, gdzie wynajęli dla siebie pokój.

Skibicki uważa, że dysponują bardzo silnym materiałem dowodowym, który powinien bez problemu wystarczyć, aby udowodnić winę, Jarosława B. Ciężko powiedzieć, jak ta cała sprawa się zakończy, ponieważ wciąż prowadzone jest śledztwo, ale bez wątpienia jest to jedna z największych afer tego roku w polskim show-biznesie.

 - W mojej ocenie materiał dowodowy jest bardzo silny - dodaje Skibicki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Magdalena Adamowicz ZMIAŻDŻYŁA Krystynę Pawłowicz. Dosłownie zrównała ją z ziemią! 
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

 

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News