Wstrząsające doniesienia ze Świątecznego Jarmarku we Francji! Są ofiary śmiertelne i ranni
Mikołaj Pilecki - 11 Grudnia 2018

Wstrząsające doniesienia ze Świątecznego Jarmarku we Francji! Są ofiary śmiertelne i ranni

Jarmark świąteczny w centrum francuskiego Strasburga został dziś ostrzelany przez nieznanego sprawcę. Zachodnie media donoszą o dwóch ofiarach śmiertelnych. Bandyta pozostaje na wolności.

Jarmark świąteczny w Strasburgu stał się dziś miejscem aktu terroru wymierzonego w niewinne osoby. Nieznany mężczyzna otworzył ogień z broni maszynowej w kierunku cywilów.Policja poszukuje sprawcy, a brytyjski portal The Mirror podał, że jedna z osób została zastrzelona przez mundurowych. Wciąż trwają poszukiwania drugiej z osób.

Jarmark świąteczny w Strasburgu: są ranni i zabici

W wyniku strzałów oddanych przez napastnika (napastników?) jedna z osób odwiedzających jarmark zginęła, a wiele innych odniosło rany. Nie wiadomo, w jakim stanie znajdują się ranni. Jest ich co najmniej dziesięcioro.   W całym Strasburgu trwa obecnie obława. Tożsamość sprawcy pozostaje nieznana. To kolejne wstrząsające Francją wydarzenie po rozlewających się po kraju brutalnych protestach. W mieście odbywa się obecnie posiedzenie Parlamentu Europejskiego. Polski europoseł Jacek Saryusz-Wolski prace są kontynuowane, lecz budynek PE został zamknięty.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PapieżBenedykt XVI to przewidział. Proroctwa papieża seniora wywołują niepokójCzytaj dalej
AKTUALIZACJA: Francuskie media donoszą o 2 zabitych i 11 rannych.AKTUALIZACJA 2: Francuskie media informują o drugiej strzelaninie na południu Strasburga. Sprawca strzelaniny został zidentyfikowany przez służby, jednak wciąż znajduje się na wolności. Pojawiły się pierwsze informacje o podejrzeniu zamachu terrorystycznego.AKTUALIZACJA 3: Właśnie pojawiły się informacje o wymianie strzałów między policją a terrorystą, do których doszło na południe od centrum miasta. Pojawiła się również niepotwierdzona informacja, że w wyniku wymiany ognia ranny został jeden żołnierz. Ucierpieć miał także terrorysta, lecz udało mu się uciec z miejsca zdarzenia.AKTUALIZACJA 4: Rośnie bilans ofiar ataku. Potwierdzono informację o 4 ofierze śmiertelnej.Jarmark świąteczny Fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Kalifornia: Strzelanina w barze! 12 osób nie żyje
  2. Jackowski nie ma wątpliwości. Tak NAPRAWDĘ umarła Roksana, której szukała cała Polska
  3. Potężny skandal wychodzi na jaw! Parlament Europejski WYLĘGARNIĄ molestowania
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Znaki zodiaku i ich poziom IQ. Które znaki są NAJINTELIGENTNIEJSZE?
PapieżBenedykt XVI to przewidział. Proroctwa papieża seniora wywołują niepokójCzytaj dalej
źródło: mirrorco.uk
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News