Eksplozja na jarmarku bożonarodzeniowym! Są ciężko ranni
Anna Maria Guziewska - 22 Grudnia 2018

Eksplozja na jarmarku bożonarodzeniowym! Są ciężko ranni

Jarmark bożonarodzeniowy we Lwowie stał się miejscem tragedii. Media właśnie donoszą, że na miejscu doszło do eksplozji. Poszkodowani znajdują się na oddziale intensywnej terapii.

Jarmark bożonarodzeniowy we Lwowie cieszy się ogromnym powodzeniem. Nie tylko obywatele Ukrainy, ale i turyści chętnie odwiedzają urokliwe miejsce. Obok Opery Lwowskiej doszło do eksplozji, na miejscu wciąż pracują służby.

Co się wydarzyło we Lwowie? Jarmark bożonarodzeniowy stał się miejscem tragedii

Tuż po eksplozji na miejscu znalazły się zarówno zastępy straży pożarnej, jak i karetki pogotowia. Wśród pięciu poszkodowanych ofiar, aż trzy znajdują się na oddziale intensywnej terapii. Zgodnie z ustaleniami mediów ich stan jest ciężki.  

Jakie były przyczyny eksplozji we Lwowie?

Jedna z wersji mówi, że doszło do wybuchu butli z gazem, która wywołała pożar. Ten objął dwa sąsiednie budynki. Na miejscu natychmiast pojawiły się odpowiednie zastępy, jednak poszkodowani nie zdołali uciec przed eksplozją. Inna wersja mówi, że doszło do zaniedbania środków ostrożności przeciwpożarowej. Na miejscu wciąż pracuje ekipa, która ma wyjaśnić przyczyny eksplozji i zapewnić bezpieczeństwo osobom, które znalazły się obok pożaru.  DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
krosno2Oto 30 najbardziej niebezpiecznych miast w Polsce! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Zgodnie z ustaleniem obecnych na miejscu dziennikarzy wynika, że Mer Lwowa Andrij Sadowy zabronił używania podobnych butli. Ci, którzy chcieli zarobić używali podobnych sposobów ogrzewania straganów. Z powodów wszczęcia śledztwa jarmark został zamknięty, a ludzie przetransportowani w bezpieczne miejsce. Wiadomo już, że osoby, które zostały hospitalizowane były pracownikami straganu, obok którego doszło do eksplozji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia w rodzinie Borusewicza. Sejm pogrążony w żałobie
  2. Tragedia w kopalni na Śląsku! Kilkanaście ofiar, trwa dramatyczna walka z czasem
  3. Największa tragedia od dawna. Ogłoszono żałobę w całej Polsce
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Leszek MillerRodzinne tragedie polityków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News