„Twój Ruch” był jednym, wielkim, genialnym planem posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej pana mgr. Janusza Palikota, studenta Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego. Chodziło o to, żeby w pojedynczym ugrupowaniu zebrać największych degeneratów polskiej polityki – wesołego geja Biedronia, babochłopa Bęgowskiego alias Anna Grodzka, znanego ateusza i kazirodcę Hartmana, byłych księży, szatanistów oraz innych sodomitów, narkomanów, antyklerykałów i pomyleńców, po czym skutecznie ich ośmieszyć i pozbawić wszelkiego poparcia społecznego.

To jeden z najprzebieglejszych politycznych planów na polskiej scenie w ciągu ostatniej dekady uwieńczony olbrzymim tryumfem ludzi Kościoła katolickiego w Polsce. Uważam, że pan mgr Janusz Palikot jest członkiem Opus Dei, wiernym synem Kościoła i prawdziwym patriotą. Jest ostoją ładu i pokoju społecznego, człowiekiem, który na wiele lat ośmieszył środowiska ateuszy i wojujących antyklerykałów, a jego słowa skierowane pod adresem Anny Grodzkiej:  „Uwierzyła, że osoba transseksualna w Polsce może być liderem formacji… No nie może być” zapiszą się złotymi zgłoskami w polskiej myśli patriarchalnej, tradycjonalistycznej i konserwatywnej.

Jezus mówił do nich: „Bądźcie przebiegli jak węże” (Mt 10,16)

Zobacz również

Umiarkowany reakcjonista, internetowy flâneur, koneser tanich win – ma nie tylko subtelne powonienie, by zwietrzyć absurd, ma również podniebienie, by go smakować.