Janina Ochojska nie wytrzymała. Padły bardzo mocne słowa po wynikach wyborów

Janina Ochojska nie wytrzymała. Padły bardzo mocne słowa po wynikach wyborów Źródło: Twitter.com JaninaOchojska

Janina Ochojska skomentowała wstępne wyniki wyborów prezydenckich, które odbyły się w niedzielę 12 lipca 2020 roku. Padły bardzo mocne słowa. Szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej nie ma już siły.

Janina Ochojska zabrała głos po II turze wyborów prezydenckich, w których o urząd głowy państwa walczyli Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. Szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej nie wytrzymała - opublikowała w sieci kilka mocnych słów, internauci rozpoczęli dyskusję.

Janina Ochojska skomentowała wybory prezydenckie 2020

Kilka dni temu szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej zadeklarowała w mediach społecznościowych, że swój głos w II turze wyborów prezydenckich 2020 odda na kandydata PO Rafała Trzaskowskiego. Ochojska przekazała, że nie zagłosuje na Andrzeja Dudę "bo przekazał 2 mld zł TVP a nie na onkologię, bo stworzenie Funduszu Zdrowia skończyło się na obietnicach, bo nic nie zrobił dla osób niepełnosprawnych, bo nie stanął w obronie godności protestujących nauczycieli i lekarzy" - wyznała znana działaczka.

W niedzielę Janina Ochojska pochwaliła się również w sieci zdjęciem z lokalu wyborczego. Prezes PAH zachęciła internautów, by również wzięli udział w głosowaniu.

- Zagłosowałam za dobrą przyszłością dla Polski, która da nam spełnienie naszych nadziei na życie w wolności, w prawości i wzajemnej akceptacji dla inności. A Ty już zagłosowałeś? - napisała na swoim Twitterze Janina Ochojska.

Janina Ochojska zadeklarowała poparcie dla Rafała Trzaskowskiego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Według wstępnych danych przekazanych przez Państwową Komisję Wyborczą dotyczących wyników wyborów prezydenckich, więcej głosów zgromadził na swoim koncie starający się o reelekcję Andrzej Duda. Janina Ochojska skomentowała tę informację na swoim Twitterze. Padły mocne słowa pod adresem opozycyjnych kandydatów, którzy odpadli z wyścigu o fotel prezydencki w I turze głosowania.

- Historia Polski pokazuje, że w ważnych momentach, przełomowych dla dobra Polski odzywa się prywata. Zabrakło pełnego, zdecydowanego poparcia ze strony opozycji. Dlaczego nie stać nas na przedłożenie własnych oczekiwań nad dobro ogółu? - pyta Ochojska.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat w sprawie wyników wyborów. Poznaliśmy niemalże ostateczne rozstrzygnięcie

2. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znana aktorka, przegrała walkę z rakiem

Janina Ochojska skierowała swoje pytanie do Szymona Hołowni, Roberta Biedronia oraz Władysława Kosiniaka-Kamysza. Politycy zostali przez nią oznaczeni w poście, jednak do tej pory żaden z nich nie odpowiedział na pytania szefowej PAH.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Strzelanina pod nocnym klubem. Nie żyje brat gwiazdy futbolu
  2. Wysłali zdjęcie kolejnego paragonu znad morza, jadło 7 osób. Zaskakujące, ile zapłacili
  3. Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli. Agata Duda naprawdę wypaliła na wieczorze wyborczym słowa, którymi zakpiła z wielu Polaków
  4. Wielki smutek. Zmarła żona aktora największych hitów na TVN, TVP i Polsacie
  5. Rafał Trzaskowski przejął ponad 85% głosów swojego przeciwnika. Niebywały obrót spraw, jest komentarz Hołowni
  6. Ogromna wpadka Agaty Dudy. Nagle wyrwała się do mikrofonu, interweniował prezydent

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News