Przepowiednia Jana Pawła II się sprawdza. Jej treść jest wstrząsająca

Przepowiednia Jana Pawła II się sprawdza. Jej treść jest wstrząsająca Źródło: Fot. Wikipedia/Rob Croes

Jan Paweł II zmienił świadomość ludzi na całym świecie. Dzięki niezwykłym umiejętnościom przemawiania i głębokiej wierze, którą przenosił na katolików został zapamiętany na długo. Dziś słowa świętego analizują wszyscy. Co przewidział papież Polak?

Jan Paweł II przewidział przyszłość świata i Polski. Pewnego wieczoru doznał wizji, która - obserwując aktualne wydarzenia - w niezwykły sposób się sprawdza. Moment zarejestrował sekretarz papieża, który przyznaje, że tamtego wieczoru duchowny krzyczał, nie mogąc się wybudzić.

Wizja papieża Polaka sprawdza się. Co powiedział Jan Paweł II?

Współpracownicy Karola Wojtyły przez chwilę myśleli, że gorzej się poczuł. Chcieli wezwać pomoc, sugerując, że ten potrzebuje wsparcia lekarzy. Nikt nie mógł uwierzyć, co stało się tego dnia w apartamencie papieża. - Gdybyś zobaczył to co ja, też byś płakał - powiedział papież do zaniepokojonego jego stanem sekretarza. Z opowieści świadków wynika, że Jan Paweł II miał powiedzieć o katastrofie, która wkrótce spotka Polskę. Podobno po tym zdarzeniu miał zabiegać o przetłumaczenie tajemnicy fatimskiej, która ukazywała przyszłe losy właśnie naszego kraju. W książce "Dotknięcie Boga" papież miał omówić wszystkie wizje, których doznał przez lata swojego pontyfikatu. Wielu twierdzi, że dzięki Janowi Pawłowi II udało się uniknąć wielu tragedii. Inni uważają, że przewidział wiele prawdziwych sytuacji, które spotkały świat i Polskę.

Trzecia tajemnica fatimska

Podobno przeznaczona była tylko dla samych papieży. Jej treść, którą przekazała Maryja trójce dzieci, szokuje do dziś i jest jednym z największych sekretów Kościoła. Jan Paweł II jako pierwszy ujawnił publicznie jej treść. Interpretacja miała się odnosić do zamachu na papieża oraz faktu, że pomimo celnego strzału terrorysty, duchowny cudownie ocalał.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Inni uważają, że trzecia tajemnica fatimska zapowiada III wojnę światową. Tę niepokojącą treść odczytali duchowni z Watykanu. Wielu zauważa, że chodzi o sytuację na Bliskim Wschodzie i że właśnie tam zlokalizowane będzie centrum zapalające konflikt. Oprócz tego Jan Paweł II sugerował, że wielu straci dach nad głową a na świecie zapanuje głód. Kryzysu światowego nie dało się jednak uniknąć. To właśnie Maryi Jan Paweł II powierzył swój los i przyszłość Polski. Wielokrotnie apelował do wiernych, aby ci ze swoimi prośbami kierowali się do Matki Boskiej. Dzięki zagorzałej modlitwie Polsce może się udać uniknąć tragedii.Najlepsze newsy dnia:

  1. Papież Franciszek odważnie to ujawnił! “Kusiła mnie kobieta”
  2. Papież Franciszek w centrum afery pedofilskiej. Dlaczego milczał?!
  3. Papież Franciszek w centrum afery pedofilskiej. Dlaczego milczał?!
Następny artykuł