Zdumiewające słowa egzorcysty o mocy Jana Pawła II. Przytoczył słowa demona

Zdumiewające słowa egzorcysty o mocy Jana Pawła II. Przytoczył słowa demona Źródło: Flickr.com/Levan Ramishvili

Jan Paweł II na zawsze pozostanie w sercach wiernych. Wielu z nich uważa, że papież Polak miał w sobie ogromną moc daną od samego Boga. Jeden z egzorcystów zgadza się z tym stwierdzeniem, a jako potwierdzenie powtarza przerażające słowa demonów.

Jan Paweł II uważany był za bardzo charyzmatycznego papieża, który jak nikt inny potrafił godzić ludzi i zbliżać ich do siebie, nawet mimo różnych wierzeń. Wierni, którzy mieli okazje spotkać się z papieżem, wielokrotnie opowiadali, że ich dolegliwości odpuściły i wierzyli, że papież ma moc uzdrawiania. Wyznanie jednego z egzorcystów potwierdza doniesienia o niesamowitej potędze Polaka.

Jan Paweł II miał moc, która raziła demony. Egzorcysta przekazuje ich słowa

Ksiądz Marian Rajchel od wielu lat zajmuje się egzorcyzmami i wielokrotnie miał styczność z demonami. Podczas wyganiania jednego z nich z ciała opętanego człowieka, egzorcysta miał usłyszeć wrzask biesa.

-  Ten wasz papież! On tym pocałunkiem więcej nam szkody czyni niż wy waszymi egzorcyzmami! Jeden taki pocałunek gorszy niż 1500 egzorcyzmów - krzyczał demon.

Chodzi oczywiście o słynne pocałunki ziemi, jakie Jan Paweł II składał zawsze po wylądowaniu w kolejnym kraju. Ksiądz Rajchel zauważa, że dla wielu osób był to po prostu piękny gest. Tak naprawdę był to jednak wyraz prawdziwej miłości, szczerej i niczym nieskalanej. Zły duch doskonale wiedział, że papież darzył ją głębokim uczuciem, a to krzywdzi moce Szatana najbardziej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GAERIĄ

Nikt o tym nie wie, ale papież pokrzyżował plany Szatana. Dzięki niemu siły zła zostały powstrzymane

Demony często wypowiadały się na temat Karola Wojtyły. Często w ich wypowiedziach obecny był strach przez papieżem. Ta kwestia zainteresowała egzorcystę z Rzymu, Gabriela Amortha. Uważa on, że lęk Szatana przed Janem Pawłem II wielokrotnie został udokumentowany. Gdy postanowił zapytać jednego ze złych duchów, dlaczego tak jest, otrzymał zaskakującą odpowiedź.

- Ponieważ on pokrzyżował moje plany - odparł demon.

Amroth tłumaczy, że chodziło o upadek komunizmu w Europie Wschodniej i Rosji. Według wizji Leona XIII z 1884 roku, Szatan miał za sto lat otrzymać szczególną władzę nad światem. Do tego jednak nigdy nie doszło, a wszystko dzięki papieżowi Polakowi. Jan Paweł II właśnie w roku 1984 poświęcił świat Niepokalanemu Sercu Maryi, tak jak sobie tego życzyła Matka Boska z Fatimy, a tym samym uchronił wszystkich przed rządami zła.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wspiera ją były mąż
  2. Mąż Bogumiły Wander o jej wyglądzie: „Żadnego liftingu nie będzie”
  3. Ślub zamienił się w koszmar przez księdza. Skandaliczna decyzja duchownego
  4. Wnuczek niewyobrażalnie skrzywdził babcię 127 razy. Ona o niczym nie wiedziała
  5. Doskonale, tak wystylizowane paznokcie przebijają nawet hybrydę! Są super dla słabych pazurków


Źródło: Nczas 
 
 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News