Jan Paweł II
Fot. screenshot z filmu
Wiadomości Pikio - 15 Grudnia 2018

Był papieżem, teraz oficjalnie będzie "sku*wysynem"

Jan Paweł II bez wątpienia jest wielką postacią, która wpisała się w historię nie tylko Polski, ale i całego świata. O papieżu - Polaku powstało już wiele książęk oraz filmów. Niektóre z nich miały charakter czysto biograficzny, a inne luźno przedstawiały historię jego życia. W jednej z takich produkcji zagrał Piotr Adamczyk, który do dziś kojarzony jest z tą rolą.

Jan Paweł II był wyjątkową osobistością dla wielu Polaków. Wcielenie się w jego postać to niezwykle trudna rola dla aktora, który podołać musi wymaganiom nie tylko twórców filmu, ale przede wszystkim jego widzów. Piotr Adamczyk sprawdził się w tej roli znakomicie i po raz kolejny udowodnił, że jest świetnym aktorem. Teraz nadszedł czas na poszerzanie swoich zawodowych horyzontów.

Jan Paweł II już był. Teraz nadszedł czas na skurwysyna

Piotr Adamczyk ma na swoim koncie wiele spokojnych i poukładanych ról. Teraz mężczyzna postanowił zmienić coś w swoim życiu i sprawdzić się jako odtwórca nieco bardziej skandalizujących i kontrowersyjnych postaci. W sieci pojawił się już zwiastun nowego filmu, który ukaże zupełnie nowe oblicze statecznego jak dotąd Adamczyka. Będziecie w szoku. "Chopin. Pragnienie miłości", "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Listy do M" czy "Och Karol" to tylko część dorobku artystycznego Piotra Adamczyka. Chociaż każdy z tych filmów był inny, to wszystkie te produkcje łączy jedno - spokojna i stateczna rola Adamczyka. Za każdym razem mężczyzna musiał wcielać się albo w postać nieporadną życiowo, albo zmagającą się z życiowymi problemami, bądź też w zwykłą ciapę. Jak widać taki "nudny" wizerunek znudził się już aktorowi, który przyjął właśnie propozycję wcielenia się w niezłego skurwysyna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej

Patryk Vega stworzył swój kolejny film. Obecność Adamczyka zaskoczyła wszystkich

Patryk Vega to reżyser słynący z tego, iż do swoich filmów angażuje ciągle te same twarze. Agnieszka Dygant, Piotr Stramowski czy Katarzyna Wranke to tylko niektóre z nazwisk, które widnieją na tyłówkach conajmniej 3 filmów Vegi. Pojawienie się nowego aktora, tym bardziej niezwiązanego z filmami o tematyce przestępczości, było niemałym szokiem dla fanów twórczości kontrowersyjnego reżysera. Piotra Adamczyka już niedługo znów będziemy mogli zobaczyć na dużym ekranie. Tym razem wcieli się on w rolę wytatuowanego przemytnika. Ta wizja sprawia, że na film wybierają się nawet te osoby, które za twórczością Patryka Vegi nie przepadają. Takiego widoku nie można przecież przegapić.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kompromitujące nagranie ujrzało światło dzienne! Andrzej Duda szaleje w ciuszku Agaty
  2. Martyna Wojciechowska bije na alarm! Zostało nam niewiele czasu, przerażające
  3. Tak będzie wyglądało dziecko Meghan Markle i Harry’ego! Jest już wizualizacja twarzy
  4. Nowy Lepper przeraził Kaczyńskiego?! Zaczęło się, media nie mają dla niego litości
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
PiSJarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekretyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News