Trafnie przewidziała zamach na Jana Pawła II. Jej przepowiednia na rok 2020 mrozi krew w żyłach

Trafnie przewidziała zamach na Jana Pawła II. Jej przepowiednia na rok 2020 mrozi krew w żyłach Źródło: youtube.com/ROME REPORTS in English

Jan Paweł II, John F. Kennedy, Mahatma Ghandi, Martin Luther King - wszystkie te osoby mają w swojej biografii zamach na swoje życie. Te tragedie przewidziała wiele lat wcześniej Jeane Dixon. Popularne w latach 70. medium wydało książkę, w której opisywało przepowiednie na 2020 rok. Jej przewidywania nie są dobre i zwiastują straszne rzeczy.

Jan Paweł II był często w wizjach Jeane Dixon. Amerykańska jasnowidzka wiele lat wcześniej przewidziała tragiczne wydarzenia z 1981 roku, w trakcie których polski papież o mało co nie zginał od kul zamachowca Ali Agcy. Medium zamieściło wiele trafnych przewidywań i w swojej książce "The Call of Glory". Przewidziało między innymi, jak będzie wyglądał 2020 rok. Jeśli to, co powiedziała jasnowidzka się sprawdzi, będziemy w wielkich problemach.

Jan Paweł II był był tematem przepowiedni jasnowidzki. Jeane Dixon przewidziała też 2020 rok

Po tym, jak jasnowidzka przewidziała zamach na Ojca Świętego, zdecydowała się opisać to, na co powinniśmy się przygotować w 2020 roku. Według Dixon, druga dekada XXI wieku ma być początkiem końca ludzkości.

Według jasnowidzki, ateiści na całym świecie będą zdumieni. To właśnie w 2020 roku według jej słów ma dojść do starcia między Chrystusem a Szatanem, Antychrystem i Fałszywym Prorokiem. Cały proces będzie trwał 17 lat, a po drodze spełni się większość biblijnych opisów znanych z Apokalipsy świętego Jana. Czy można jednak zaufać jasnowidzce bezgranicznie? Niekoniecznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przepowiednia Dixon się nie sprawdzi?

O ile Dixon miała w trakcie swojej kariery wiele sukcesów i kilkukrotnie dowiodła, że ma zdolności pozwalające na zgłębianie meandrów przyszłości, o tyle dość często się myliła. Kobieta przewidywała, chociażby, że pierwszą osobą, która stanie na księżycu, będzie Rosjanin. Według niej w 1958 roku miało także dojść do III wojny światowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Zanim więc wpadniemy w panikę i zaczniemy się szykować na koniec świata, powinniśmy zachować względny spokój i szykować się na nadejście nowej dekady, która może nam przynieść tak dużo wrażeń, jak poprzednia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Rydzyk obraził Polaków. Z jego ust padły słowa, które nie mieszczą się w głowie
  4. 37 ofiar śmiertelnych, niemalże 400 osób rannych. Polska policja przekazała bolesne informacje
  5. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

źródło: o2 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News