Przewidziała zamach na Jana Pawła II. Wizja siostry Łucji nt. przyszłości Polski ścina z nóg

Przewidziała zamach na Jana Pawła II. Wizja siostry Łucji nt. przyszłości Polski ścina z nóg Źródło: youtube.com

Jan Paweł II zaledwie 3 lata po rozpoczęciu pontyfikatu przeżył zamach na swoje życie. Co zaskakujące, już wcześniej było wiadome, co stanie się na placu Świętego Piotra. Za ujawnieniem tej informacji stała siostra Łucja, jedna z trójki rodzeństwa, która była świadkiem objawień maryjnych.

Jan Paweł II miał bliski kontakt z siostrą Łucją. Wiele razy spotykali się i rozmawiali na temat objawień oraz planów Matki Boskiej wobec świata. Sama Łucja była potem autorką wielu przepowiedni. W wielu z nich istotną rolę odgrywała Polska.

Jan Paweł II nie tylko dowiedział się o zamachu, ale też poznał przyszłe losy Polski

Siostra Łucja wiele lat później została zakonnicą, ale nigdy nie zapomniała o tym, co przekazała jej Matka Boska. Do końca życia zdecydowała się też przebywać w zamkniętym klasztorze i poświęcać się modlitwie, a jej słowa przekazywał ludziom jedynie Augustyn Fuentes. To właśnie on jako pierwszy usłyszał przepowiednię o Polsce.

Jak się okazuje, zakonnica była przekonana o bliskim wybuchu III wojny światowej. Według niej w konflikcie ma ponoć zostać użyta niebezpieczna broń jądrowa. Łucja ponadto doskonale wie, które kraje ocaleją, a które będą kompletnie zniszczone. Niemcy mają zostać zmiecione w pył, Danię i Holandię woda zaleje do tego stopnia, że nie będzie szans na odbudowę miast. Z kolei Paryż spłonie, ale zostanie odbudowany. W tym wszystkim najjaśniej świeci Polska.

Znany jest dokładny tekst przepowiedni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z III wojny światowej ma wyjść cało tylko Polska. Co więcej, to od naszego kraju ma zależeć dalsza przyszłość Europy. Chociaż żadne większe czy mniejsze miasto nie zostanie zniszczone, niektóre tereny będą zagrożone bombardowaniem, a ludność zostanie ewakuowana. Po powrocie do kraju kraj stanie się wręcz ostoją zniszczonej Europy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny aktor. Gwiazdor zmarł na raka, miał 83 lata

2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

- Poznań nie będzie zniszczony. Bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i miastom Śląska. Miasta położone na Ziemiach Zachodnich będą bezpieczne, gdyż Niemcy będą liczyć na ich zagarnięcie. Na ataki narażone będą głównie obiekty przemysłowe, strategiczne oraz porty. Dużych zniszczeń nie będzie, bo polska obrona do tego nie dopuści. Nadchodzące wydarzenia zmienią oblicze Ziemi i zmuszą wszystkie narody świata do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczeń, które przyniesie broń jądrowa - napisała siostra Łucja w jednej ze swoich licznych notatek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS ma sposób, żeby nie wypłacać rent. Świadczenie STRACI wielu Polaków 
  2. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
  3. Dramat córki Krystyny Jandy. Została sama z małym dzieckiem
  4. Kasia umówiła się na randkę z mężczyzną. Kilka dni później dostała od niego rachunek i tak bezczelną wiadomość, że ścięło ją z nóg
  5. Zwabił 3-latkę słodyczami i brutalnie zgwałcił. Koszmar na północy Polski
  6. Nadchodzi totalne załamanie pogody, mrozy jakich nie było już dawno. Wiadomo, kiedy spadnie pierwszy śnieg

Źródło: Lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News