Katolicy twierdzą, że właśnie ziszcza się najczarniejsze proroctwo Jana Pawła II. Papież Polak ostrzegał przed tym za życia

Katolicy twierdzą, że właśnie ziszcza się najczarniejsze proroctwo Jana Pawła II. Papież Polak ostrzegał przed tym za życia Źródło: .

Jan Paweł II podczas swoich wystąpień często odnosił się do kondycji wiary i moralności całej Europy. Według polskich katolików, teraz sprawdza jego jedno z jego proroctw.

Jan Paweł II, podczas pełnienia swojej posługi, nie odnosił się przychylnie do ludzi o odmiennej orientacji seksualnej. Papież był przeciwny równaniu praw par jednopłciowych oraz adopcji przez nich dzieci. Samą rewolucję obyczajową, która miała miejsce na zachodzie Europy, nazwał „cywilizacją zła”. Nie da się ukryć, że coraz częściej prowadzone są dyskusje o tolerancji i równości dla osób nieheteroseksualnych, co nie podoba się władzom kościelnym w Polsce.

Według wielu katolików już niedługo ma się spełnić proroctwo Jana Pawła II, o czym piszą już nawet polskie media. Wszystko ma się wydarzyć 27 sierpnia w Częstochowie, podczas zebrania arcybiskupów diecezjalnych. Według wielu osób mają tam właśnie zapaść oficjalne stanowiska wobec środowiska LGBT.

Jan Paweł II przewidział nadchodzące wydarzenia?

Abp Marek Jędraszewski już swoją homilią o "tęczowej zarazie" wywołał potężną burzę. Co ciekawe, duchowny nie był krytykowany jedynie przez osoby świeckie, ponieważ również ludzie duchowni czasem odnosili się do jego słów krytycznie. Oczywiście znaczna większość podziela jego stanowisko, a już niedługo może stać się to oficjalnym przesłaniem polskiego Kościoła katolickiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Również sam Jan Paweł II,nie spoglądał poczciwie w stronę osób ze środowiska LGBT, co można było wprost usłyszeć podczas jego wystąpień. Według papieża, Polska miała się stać ostoją, która pomoże zwalczyć napływającą z zachodu "tęczową zarazę", jak to nazwał Jędraszewski.

Karol Wojtyła swoją ojczyznę oraz południe Europy określił jako "drugie płuco", które będzie dawało zdrowy oddech dla Europy. Według wielu wiernych 27 sierpnia arcybiskupi poprą stanowisko Jędraszewskiego, który wprost stwierdził, że Polska znów jest zagrożona, tym razem przez społeczeństwo LGBT.

Dzisiaj grzeje: 1. Odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. MSWiA poinformowało o tragicznym finale poszukiwań
2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Już wiedzieliśmy, jak inni duchowni wprost oceniali osoby o orientacji seksualnej innej niż heteroseksualna, jako wrogów. Niektórzy z nich oczekują naprawdę mocnego oświadczenia, które będzie krytykować coraz częstsze i liczniejsze parady równości oraz ciągłe dążenie przez społeczność LGBT do równych praw. Według katolików arcybiskupi stanowczo opowiedzą się przeciw temu wszystkiemu, ostatecznie spełniając proroctwo papieża.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak w złym stanie. Internauci zalali jej męża falą hejtu, w jej obronie stanęła koleżanka "Okrucieństwo"
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego
  4. Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg
  5. Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Gdy lekarze zajrzeli do ust chłopca, natychmiast powiadomili policję

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News