Jan Paweł II - nowy film Sekielskich
PIOTR GRZYBOWSKI, Jan BIELECKI/East News
Aneta Wasilewska - 15 Maja 2020

Sekielski zapowiedział nowy filmy o pedofilii w Kościele. W roli głównej pojawi się Jan Paweł II

Jan Paweł II będzie głównym bohaterem trzeciego filmu braci Sekielskich. Temat pedofilii w Kościele powróci, a wraz z nim jeszcze większe kontrowersje. Już w najbliższą niedzielę Polacy będą mieli okazję zobaczyć "Zabawę w chowanego", drugi projekt Sekielskich. Czy materiał powtórzy sukces "Tylko nie mów nikomu"?

Jan Paweł II zostanie głównym bohaterem trzeciego filmu na temat pedofilii w Kościele, nad którym pracują bracia Sekielscy. Dziś w rozmowie z Jackiem Gądkiem na portalu Gazeta.pl Tomasz Sekielski opowiedział o zbliżającej się premierze "Zabawy w chowanego". Przy okazji zdradzona została informacja na temat kolejnego projektu.

Polka, nie żyjeNie żyje wybitna Polka. Jej dzieła podziwiały tysiące, wyjątkowo smutne wiadomościCzytaj dalej

"Zabawa w chowanego" nowy film braci Sekielskich

Już w najbliższą niedzielę na platformie Youtube pojawi się drugi film przygotowany przez braci Sekielskich. Po sukcesie "Tylko nie mów nikomu", który został odtworzony ponad 26 milionów razy, pojawi się kolejny materiał. Premiera "Zabawy w chowanego" odbędzie się dwa dni przed setną rocznicą urodzin Jana Pawła II.

- To czysty przypadek. Premiera miała się odbyć pod koniec marca, przełożyliśmy ją ze względu na wybuch epidemii. Teraz już musieliśmy podjąć jakąś decyzję, mieliśmy coraz więcej pytań od widzów, patronów, tych, którzy sfinansowali poprzez zbiórkę publiczną nasz film. Kiedy stało się dla nas jasne, choć jeszcze tego nie ogłoszono, że wyborów 10 maja nie będzie, uznaliśmy, że trzeba od razu tydzień po wyborach, których nie będzie, zrobić premierę - tłumaczył wybór daty Tomasz Sekielski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia Bieniuk przyłapana w centrum zdarzeńOliwia Bieniuk przyłapana w samym centrum zdarzeń. Zdjęcia wyciekły do sieciCzytaj dalej

Jan Paweł II głównym bohaterem filmu Sekielskich

Co więcej, podczas rozmowy Tomasz Sekielski przekazał, że w przyszłym roku zaprezentowany zostanie trzeci film, nad którym pracuje razem z bratem, Markiem. Główną bohaterem w nim będzie Jan Paweł II. Bracia Sekielscy będą starali się odpowiedzieć na pytanie, w jakim stopniu papież był zorientowany w temacie pedofilii w Kościele.

- Chcemy postawić pytanie: co wiedział, a czego nie wiedział? Co robił, a czego nie robił papież Polak, jeżeli chodzi o przestępstwa seksualne popełniane przez duchownych - powiedział Tomasz Sekielski.

Dzisiaj grzeje:

1. Stało się. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło właśnie przebicie kolejnej bariery

2. Minister zdrowia nie zostawił suchej nitki na Edycie Górniak. Wszystko się nagrało

Premiera "Zabawy w chowanego" z pewnością sprawi, że wielu Polaków na nowo zainteresuje się problemem pedofilii w Kościele. Film ma przedstawić między innymi, jak przerażająco wysoki jest poziom bezkarności wśród księży pedofili. Historia braci Jakuba i Bartłomieja oraz Andrzeja ujrzy światło dzienne już w niedzielę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na pogrzebie Kacperka panowała cisza. Mama chłopca nie wytrzymała
  2. Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Kobieta dostała absurdalną karę od Sanepidu. Musi zapłacić 10 tysięcy złotych, kara może dosięgnąć każdego
  4. Prawda ujrzała światło dzienne dopiero po latach. Tadeusz Rydzyk ostro się wkurzył, wystarczyły cztery słowa
  5. Pod żadnym pozorem nie reaguj na jedną wiadomość od znajomych w social mediach. Możesz stracić dużo pieniędzy
  6. Przekrój cytrynę na 4 cząstki i połóż obok łóżka przed snem. Wyrzuć natychmiast po obudzeniu, rezultat jest spektakularny

mężczyznaNa strychu zauważył dziwny sznurek wystający ze ściany. Pociągnął go i zamarł z wrażenia, nie miał pojęcia, jaki sekret został przed nim ukrytyCzytaj dalej

źródło: gazetapl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News