Kochały go miliony Polaków, on pluje im w twarz. "Aktorstwo to była strata czasu"

Kochały go miliony Polaków, on pluje im w twarz. "Aktorstwo to była strata czasu"

Miał na koncie wiele cenionych ról filmowych i teatralnych. Mnóstwo osób do dziś uważa go za aktorski autorytet, a jego rzesza fanów się nie zmniejszyła. Mimo to, sam artysta pluje tym wszystkim ludziom, którzy go podziwiają w twarz. "Aktorstwo to była strata czasu"

Jan Nowicki to prawdziwa, aktorska legenda. Jego talentem zachwycało się wiele pokoleń fanów i krytyków polskiego kina. Dla niego samo, bycie aktorem po latach, było jedynie stratą czasu. - Powiem szczerze: czas, który poświęciłem aktorstwu, to w pewnym sensie czas stracony – mówi gwiazdor filmów: „Wielki Szu” czy „Dziewczęta z Nowolipek”. Teraz Jan Nowicki zajął się pisaniem i dopiero w tym odnajduje spełnienie.

Jan Nowicki został pisarzem

- To książka nadaje sens życiu. Nieprawda, że do tej pory wszystko napisano. Nadal jest dużo do zrobienia – mówi aktor dla serwisu msn.com. Warto przypomnieć, że już kiedyś wydawał książkę, konkretnie trzy lata temu. Warto jednak docenić fakt, że chociaż nie jest zadowolony ze swojej aktorskiej drogi, to w starszym wieku wciąż pozostaje aktywny. - Im człowiek robi się starszy, tym bardziej chce uczestniczyć w życiu. Gdy koniec jest blisko, wszystko wokół staje się bardziej fascynujące – twierdzi Jan Nowicki. Popularny kiedyś aktor ma jeszcze jedno, bardzo leniwe hobby. Uwielbia... spać! – To jest cudowny czas: nie muszę się martwić suszą na wsi oraz tym, że nasza drużyna odpadła z mistrzostw świata – żartuje Nowicki. Czego by nie mówić, dobrze, że kiedyś grywał w filmach. Wciąż możemy wracać do jego twórczości. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co to za zwierzę?! Biedne stworzonko urodziło się z ludzką twarzą
  2. Klaudia Halejcio. Ma szanse na ogromną karierę?
  3. Kożuchowska była załamana. W jej życiu nadchodzi ogromna zmiana
  4. Polska aktorka chciała popełnić samobójstwo. Straszne doniesienia
  5. Katolicy wstrząśnięci. Oto co stało się z ciałem Pyrkosza po śmierci
Źródło: msn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News